ریشه خیلی از مشکلات، ناکامی‌ها، شکست‌ها و کمبودهای ما برمی‌گردد به کمبود اعتماد به نفس. اما صبر کنید!

شاید پیش خودتان بگویید از این مطالب در اینترنت یا کتاب‌ها زیاد است… حق با شماست. مطالبی که در مورد اعتماد به نفس وجود دارد، بسیار زیاد است. اما واقعاً کدام‌یک از آن‌ها، مبتنی بر دقیق‌ترین نظریه‌ها، تحقیقات و پژوهش‌های علمی است؟ چقدر از آن‌ها کاربردی است؟ آیا اگر تجربه خواندن مطالب صرفاً انگیزشی (تو می‌تونی –  باور داشته باش – کافیه جذبش کنی و از اینجور چیزها 😳) دارید، تا به حال اثر بزرگی هم در زندگی‌تان داشته؟ احتمالاً خیر! چون مطالب انگیزشی، آثار بسیار کوتاه مدتی دارد و نمی‌تواند کاربردهای آن‌چنانی داشته باشد. برعکس، می‌تواند باعث سرخوردگی وناکامی هم شود.

وقتی اعتماد به نفس نداشته باشیم، حتی اگر غول چراغ جادو هم داشته باشیم، هیچ فایده‌ای ندارد!

در دوره‌ای که قرار است برگزار کنیم، تعاریف دقیقی از اعتماد به نفس گفته میشود، تحقیقات مدرن و تازه در مورد اعتماد به نفس توضیح داده میشود، از افسانه‌ها و باورهای اشتباه و رایج در مورد اعتماد به نفس گفته میشود و تمرین‌هایی واقعاً کاربردی که بتوانید به صورت روزمره  و به تدریج آن‌ها را وارد زندگی‌تان کنید و آثار شگفت‌انگیزش را ببینید، به شما آموزش داده خواهد شد!

عکس نوشته اعتماد به نفس

⭕️نگاهی کوتاه و سریع بر سرفصل های دورۀ لشکر تک نفره :👇

◼️ بی خطر سازی سیستم مخرب مغز: چطور دشمن شماره یک اعتماد به نفس و عزت نفس را از بین ببریم؟

◼️ کامل گرایی: چطور بتوانیم از کافی باشیم و کامل گرایی را رها کنیم؟

◼️ تغییر سیستم باورها: چطور ذهینت درست‌تری از توانمندی‌های خود داشته باشیم؟

◼️ کلمات ممنوعه: چطور خودمان و دیگران را ببخشیم؟ تا رها باشیم؟

◼️ تعریف اعتماد به نفس: چطور ما شجاع باشیم؟ چرا ترسو می‌شویم؟

◼️ ساختار مغز: چطور خودم را لایق زندگی بهتر بدانم و برای آن تلاش کنم؟💪

◼️ چطور از عذاب وجدان رها شوم؟😤

◼️ چطور با گذشته‌ام تسویه حساب کنم؟

◼️ چطور از احساس گناه رها شویم؟

◼️ و ده‌ها موضوع مهم که جای دیگری پیدایشان نخواهید کرد…!

⭕️اطلاعات کلی دورۀ آموزشی لشکر تک نفره

مدرس  مدرس: مهدی منازاده

 تعداد جلسات تایم محتوا: بیش از ۱۵۰ دقیقه محتوای کاربردی و علمی (فایل‌های صوتی با فرمت mp3)

محل برگزاری  محل برگزاری:  هرجای دنیا که باشی! فقط باید اینترنت داشته باشید که فایل ها را یا دانلود کنید و بشنوید!

مبلغ سرمایه گذاری مبلغ سرمایه گذاری: ۱۴۹ هزار تومان (با تهیه زود هنگام می‌توانید در این دوره بی نظیر به میهمان ما باشید و شامل هدیۀ رونمایی شوید)

مخاطبین: هر کسی که در این دنیا نفس میکشد، نیاز به اعتماد به نفس کافی دارد!
(افراد بالای ۱۰ سال تا افراد زیر ۷۰ سال میتوانند بهترین برداشت رو داشته باشند)

تعداد جلسات آموزشی: ۱۰ فایل ۱۲ الی ۱۷ دقیقه ای
(جمع کل فایل ها بیش از ۱۵۰ دقیقه)

نحوۀ برگزاری:

هر روز صبح یک فایل صوتی برای شما در واتساپ بارگزاری می‌شود، که تا پایان روز فرصت دارید بشنوید و تکالیف را انجام دهید

مزیت این دوره نسبت به دوره های مشابه:

اگر از سبک ارائه و محتوای درجه یک بعنوان ویژگی یاد کنیم و نخواهیم در لیست مزیت ها بهش اشاره کنیم، وجود یک پشتیبان در طول ده روز، بهترین مزیت این دورۀ آموزشیست.
یک پشتیبان دارید که ده روز پاسخگوی سوالات شماست و راهنمای شما برای پیاده سازی آموزه هاست.

شرکت کنندگان دورۀ آموزشی ارتش تک نفره در مورد این دوره چه میگویند؟

🔶 وقتی اعتماد به نفس را کامل یاد بگیرم، چه اتفاقی برایم می‌افتد؟

دوست و همراه عزیز!

👈 آیا می‌دانید ترس‌های ما، همه به اعتماد به نفس مربوط هستند؟  آیا می‌دانید ترس‌ها منبع عظیمی از انرژی هستند که اصلا از آن استفاده نمی کنیم؟ برای استفاده از انرژی‌ ترس‌هایمان، اول باید مهارت فوق‌العاده اعتماد به نفس را بیاموزیم.

👈 آیا می دانید در طول زندگی، چه فرصت‌های طلائی را از دست می دهیم در حالی که نمی دانیم «کمبود اعتماد به نفس» بوده که باعث از دست رفتن آن شده؟

👈 آیا می‌دانید چه پتانسیل‌هایی در خودمان داریم اما تنها به دلیل باورهای غلط نسبت به خود و کمبود اعتماد به نفس، هرگز به مرحله شکوفایی و رشد نمی‌رسند؟

👈 آیا می‌دانید وقتی اعتماد به نفس بالا داشته باشیم، حتی در ناکامی‌ها و شکست‌ها هم نگران و مضطرب نمی‌شویم؟

👈 آیا می‌دانید این اعتماد به نفس است که می تواند «زیستن و زندگی با ارزش‌ها» را برای ما به همراه داشته باشد و سطح رضایت از زندگی‌مان را چندین پله ارتقا بدهد؟

👈 و…

برای ثبت نام در دوره لشکر تک نفره، فرم پایین را تکمیل کنید

مدرس دورۀ لشکر تک نفره کیست؟

مهدی منا زاده لباس روحانیت

مهدی منازاده مربی ۲۵ نفر از افراد مؤثر در سال ۹۸

 • نویسنده ۳ عنوان کتاب در حیطه متقاعدسازی، ارتباطات و عادت‌سازی
 • مؤسس و مدیر وبسایت Menazade.com سایت تخصصی آموزش مهارت‌های بهبود فردی
 • طراح بیش از ۱۵ کارگاه آموزشی در حیطه ارتباطات و بهبود فردی
 • طراح دوره آنلاین “هدف گزاری حرفه‌ای” و “قدرت اراده”
 • نویسنده بیش از ۳۰ عنوان مقاله در حیطه ارتباطات و بهبود فردی
 • همکاری با شرکت‌های خصوصی در زمینه آموزش
 • دارای مدرک از موسسه بین المللی WGI ویلیام گلاسر
 • دارای مدرک Mastery Course از موسسه بین المللی IQS انگلستان

🔶 ما فکر می‌کنیم نیازی به چنین آموزشی نداریم…!

شاید برخی از افرادی که این صفحه را می‌خوانند با خود بگویند: «من که اعتماد به نفس کافی دارم! نیازی به تهیه این فیلم ندارم!» البته که طبیعتا افرادی هستند که هم مطالعات کافی داشته اند و هم مهارت اعتماد به نفس را دارند. اما بسیاری از ما «فقط فکر می کنیم» که اعتماد به نفس داریم، چون احتمالاً اعتماد به نفس را فقط در رک حرف زدن و قاطع بودن می‌بینیم! در حالی که اعتماد به نفس، لایه‌های پنهان و درونی فراوانی دارد.

چه بسیار کسانی که افرادی رک یا حاضر جواب‌اند اما اعتماد به نفس واقعی‌شان چنان متزلزل است که حتی به آن‌ها اجازه نمی دهد به خودآگاهی برسند.

چه بسیار افرادی که «اعتماد به نفس کاذب» دارند و فکر می‌کنند «اعتماد به نفس واقعی» دارند. (شاید بد نباشد بدانید ضرر و زیان‌های اعتماد به نفس کاذب، به مراتب از نداشتن اعتماد به نفس، آسیب زننده‌تر است!)

و خلاصه توصیه ما به شما این است که این سرمایه ‌گذاری ارزشمند را برای خودتان انجام دهید و نتایجش را در آینده ببینید…!

عکسنوشته اعتماد به نفس

نظر دو نفر دیگه از شرکت کنندگان دورۀ ارتش تک نفره

🔶 دیگر فواید اعتماد به نفس

زمانی که اعتماد به نفس کافی (نه کاذب) داشته باشیم، زندگی فوق‌العاده‌ای را تجربه خواهیم کرد! یعنی:

موفقیت بیشتر و بزرگتر

همه انسان ها دوست دارند جزو افراد موفق باشند و زندگی خوب و پرباری داشته باشند، اما آیا همه چنین توانایی را دارند؟ جواب بله است و یا حداقل بیشتر از ۹۵ درصد انسان ها چنین توانایی و قابلیت ها را به صورت بالقوه دارند. پس چرا فقط ۳ درصد انسان ها به راستی موفق‌اند؟ دلیلش این نیست که ۹۷ درصد افراد جامعه چنین توانایی را ندارند بلکه به خاطر این است که آن‌ها از اعتماد به نفس بالا و کافی برخوردار نیستند به همین خاطر جرئت انتخاب اهداف ارزشمند و بزرگ را ندارند و طبیعی است در این رابطه، کاری هم انجام نمی دهند و وقتی که اقدامی نباشد، اتفاقی هم نخواهد افتاد.

افزایش شجاعت و شهامت

اگر فقط یک مانع بین افراد و زندگی رویایی شان وجود داشته باشد، ترس است، ترس هم به این دلیل به وجود می آید؛ چون انسان ها به طور طبیعی از چیزهای ناشناخته مخصوصا اگر خارج از کنترل آنها باشد می ترسند و هر چیزی که باعث شود از منطقه امن عادت هایشان خارج شوند آنها را به وحشت می اندازد. یکی از مزایای اعتماد به نفس این است؛ وقتی ما اعتماد به نفس بالایی داشته باشیم، شجاعت و شهامت ما افزایش پیدا می کند، جرئت و جسارت خارج شدن از منطقه امن عادت هایمان را پیدا می کنیم، ما به خودمان و توانایی هایمان اطمینان و ایمان داریم و می دانیم هر اتفاقی هم که بیفتد از پس آن بر خواهیم آمد…

زیستن با ارزش‌ها

وقتی با ارزش‌ها زندگی کنیم، دیگر نگران این نیستیم که به اهدافمان برسیم یا نه! چون اعتماد به نفس بالا و زندگی با ارزش‌ها، حتی در صورت نرسیدن به اهداف هم سطحی از رضایت و خشنودی به  شما هدیه می دهد که در لحظه لحظه زندگی، نگرانی و استرس‌های شدید را تجرهب نخواهید کرد. اصلا خود اعتماد به نفس به شما راه ارزشمندتر شد  و دسترسی به اهداف را نشان خواهد داد…

و ده‌ها فایده و ارزش دیگری که با مهارت فوق‌العاده اعتماد به نفس کسب خواهید کرد…!

🔶 مثل سکه و دلار نیست…!

جنس سرمایه گذاری در دوره‌ای مثل «لشکر تک نفره» شاید از جنس دلار و طلا نباشد که به صورت ملموس آن را ببینید. اما اثرات بلندمدت آن به جرات می توانیم بگوییم از صدها سرمایه گذاری روی دلار و طلا، ارزشمندتر است. چون اولاً یک سرمایه‌گذاری معنوی و درونی است که اثرات فوق‌العاده زیادی دارد، ثانیا، می‌تواند این اثرات، نسل به نسل منتقل شود و از بین رفتنی نیست. اگر شما اعتماد به نفس بالا را تجربه کنید و یاد بگیرید، بچه‌های قدرتمندتر، موفق‌تر و شادتری هم تربیت خواهید کرد و بنابراین این سرمایه‌گذاری شما، روی آیندگان هم تاثیر خودش را خواهد گذاشت.

برای ثبت نام در دوره لشکر تک نفره، فرم پایین را تکمیل کنید

🔴 اگر در این دوره شرکت نکنم چه می‌شود؟ 🔴

هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد. ده‌ها میلیون‌ انسان در کشور ما و میلیاردها نفر در سراسر جهان حتی کوچکترین اطلاعی از چنین مهارت‌هایی ندارد و به زندگی روزمره خود می‌پردازند….

اما معدود افرادی هستند که برای موفیقت‌های خود برنامه‌ای دارند و برای خودشان نیز سرمایه گذاری می‌کنند، این افراد همان ۲۰ درصد برتر جامعه هستند که برایان ترسی سخنران و مشاور بسیار مشهور از آنها به عنوان افراد موفق نام می‌برد.

هر فردی در کشور ما با شرایط فعلی در کمترین حالت، ۱ میلیون و ۱۰۰ هزارتومان در ماه هزینه خورد و خوراک خود می‌کند، حال سوال اینجاست که چقدر برای مهارت‌ها، دانش و توانمندی‌های خود هزینه می‌کند؟؟

⭕️برای افراد اهمال کار، بهانه‌ها جورِ جور است!

از آنجایی که افراد اهمال کار برای تغییر نکردن بهانه‌هایی می‌خواهند، من می‌خواهم به دوستان اهمال کار کمک کنم تا زحمت کمتری بکشند و لیست بهانه‌های متداول را در ادامه برایشان آماده کرده‌ام:

⛔️ باشه یکم سرم که خلوت شد 🙁

⛔️ الان کارهای مهم تری دارم!

⛔️ من درست بشو نیستم و اعتماد به نفس ندارم!

​⛔️ خیلی گرونه، ارزشش رو نداره!

⛔️ بعید می دونم اثری داشته باشه..

⛔️ دیگه از من که گذشته…

⛔️​ این چیزا با آموزش درست نمی شه! ذاتیه!

⛔️ با آموزش که آدم تغییر نمی‌کنه! باید خودم تصمیم بگیرم تغییر کنم

⛔️ اینا یه کیسه دوختن واسه جیب خودشون به فکر بقیه نیستن که (بابا بازگشت وجه داره که!!)

⛔️​ من که نمی‌خوام آپولو هوا کنم، همین زندگی عادی که دارم خوبه دیگه!

⛔️ نتیجه نمیده فقط انگیزشیه!

⛔️ اعتماد ندارم!

⛔️جای خالی با بهونه گیر ها…

لیست بالا و بسیاری از بهانه‌های دیگر، نمونه‌ای کوچک از مکانیزم مغز است که می‌خواهد ما را در حالت موجود حفظ کند (امیدوارم فیلم حفظ حالت موجود را دیده باشید و شما در این دام گیرر نیفتید.)

خب! برویم سراغ مزیت های اصلی دوره لشکر تک نفره

۱- همان‌طور که در بالا اشاره کردیم، مزیت ویژهٔ «دورۀ ارتش تک نفره» این است که محتوای آن برگرفته از دوره‌ها و منابع آموزشیِ مبتنی بر تحقیقات علمی و آزموده شده در جهان است. مدرس این دوره، مهدی منازاده، سال‌هاست منابع آموزشیِ دست‌اول را مطالعه و مرور می‌کند و دوره‌های آموزشی سطح اول را می‌گذراند و بنابراین به منابع دست اول و معتبری دسترسی دارد.

۲- مزیت دوم ما، کاربردی بودن و بومی بودن مطالب است. مطالبی که در این بسته به شما یاد داده می‌شود، صرفاً تئوری نیست. این آموزش‌ها همراه با تمریناتی موثر و کاربردی است. این آموزش‌ها هیجانی و کوتاه مدت و انگیزشی نیست و اثرات درازمدتی بر شیوه و سبک زندگی شما خواهد گذاشت.

۳- مزیت سوم این دوره، تعاملی‌بودن آموزش‌هاست، بدون شعاردادن. راستش را بخواهید، این دوره مخصوص کسانی است که واقعا می‌خواهند در زندگی‌شان تغییر ایجاد کنند و برای این کار مصمم هستند. ما افرادی که اهل اقدام باشند می‌خواهیم. به این دوره نیایید اگر فقط به جزوه داشتن و جزوه نوشتن و صرفاً دانستن موضوعات علاقهمند هستید. به این دوره بیایید اگر حقیقتاً دوست دارید زندگی‌تان را متفاوت از قبل کنید. به این دوره نیایید اگر فقط دوست دارید که آخرِ این دوره جزوه‌ای شیک و منظم در دست داشته باشید و ذوق کنید که کلی نکتهٔ نظری یاد گرفته‌اید. روال کارگاه اعتماد به نفس این نیست. راستش را بخواهید نکات نظری و صرفاً تئوری، در سطح اینترنت زیاد است و هیچ نیازی به هیچ کلاسی نیست. مطالب خوبی هم هستند، اما در خودِ دوره قرار است تغییر رخ دهد. انبارکردن داده‌ها در مغز، کافی است!

۴- و  دلیل بعدی نیز همان مزیت همیشگی ماست: تضمین بی‌قیدوشرط و بدون سؤال و جوابِ رضایت شما، از «هر» خدمتی که در قبالش به «ما» ریالی پول می‌دهید. بله، هر زمان که باشد، اگر از آموزه‌ها یا روش تدریس ناراضی بودید، می‌توانید پول پرداختی‌تان را پس بگیرید، حتی اگر ساعتِ آخر دوره باشد! 

Have-A-Question اگر از این دوره نتیجه نگرفتم چی؟

به شما حق می‌دهم! مقالات، کتاب‌ها و حتی بسیاری از روان‌شناسان ادعا می‌کنند که می‌توانندکمبود اعتماد به نفس را درمان کنند اما در عمل می‌بینیم که اکثر آنها ناتوان هستند. اما ما به کارمان اعتماد کامل داریم، پس گارانتی بازگشت وجه را برای شما قرار دادیم! برای این که خیالتان راحت باشد. اگر احساس کردید که این دوره مناسب شما نیست، کافی است که درخواست بازگشت وجه بدهید و تمام وجه خود را دریافت کنید. (البته مطمئنم که اصلاً به چنین چیزی فکر نخواهید کرد زیرا این دوره اینقدر کاربردی است که حد ندارد!)

Have-A-Question می‌توانم این بسته را به صورت اشتراکی خریداری کنم؟

اگر این اشتراک با اعضای خانواده (پدر، مادر، خواهر، برادر، همسر، فرزند یا نامزد) باشد هیچ مشکلی ندارد حتی اگر ۱۰ نفری این محصول را ببینید. در غیر این صورت هر کسی موظف است که هزینه رشد و یادگیری خودش را بدهد.

Have-A-Question آیا این دوره به صورت غیر حضوری اثربخش هست؟

شاید برایتان عجیب باشد اگر بگوییم که اصلاً انگار این دوره غیر حضوری نیست! چون قرار است شما تمریناتی ساده و جذاب انجام دهید و اعتماد به نفس خودتان را افزایش دهید. دوره به گونه‌ای برگزار می‌شود که بتوانید بیشترین استفاده را ببرید. فقط کافیست به انجام تمرینات دل بدهید! بقیه با ما!
حضور شما در کنار ما نیست اما پشتیبانان ما در طول ۱۰ روز همراه شما هستند.

Have-A-Questionدوستانم به من می‌گویند: تو که کوه اعتماد به نفسی!! آیا بازهم این دوره به درد من می‌خورد؟

ما مطمئنیم که این دوره از نان شب برای هر انسانی واجب‌تر است. به ما اطمینان کنید. این بسته را تهیه کنید و اگر احساس کردید واقعاً نیاز نداشتید (که واقعاً بعید می‌دانیم) تمام وجه‌تان را به شما باز خواهیم گرداند.

حضور شما در کنار ما نیست اما پشتیبانان ما در طول ۱۰ روز همراه شما هستند.

برای ثبت نام در دوره لشکر تک نفره، فرم پایین را تکمیل کنید

همه چیز آماده است!

و هیچ بهانه‌ای باقی نمانده است!

حالا تصمیم با شماست که حتی دقیقه‌ای را برای قرار گرفتن در مسیر موفقیت هدر نکنید و شما نیز به جمع شرکت کنندگان خوشحال دوره‌ها و سمینارهای ما بپیوندید

مدیریت زمان

One thought on “لشکر تک نفره | از صفر تا صد اعتماد به نفس در ۱۰ روز

 1. علی اسدی کرم میگوید:

  سلام
  بنده در این دوره شرکت کردم و اطلاعات خوب و جالبی هم یاد گرفتم و تونستم با اتکا به خودم و توکل به خدا کار هایی که ترس از شکست داشتم و همیشه تعلل میکردم رو شروع کنم…
  از استاد منازاده کمال تشکر رو دارم

 2. الهام ر میگوید:

  به نظرم دوره خیلی خوبی بود هرکی میخواد اعتماد به نفس کافی داشته باشه میتونه با شرکت در این دوره و استفاده از فایلهای علمی و پشتیبانی اعتماد به نفسش رو افزایش بده

 3. ملیحه میگوید:

  سلام با تشکر از استاد خوبمون ؛ آقای مهدی منا زاده باید عرض کنم که این دوره تجربه خوب و جدیدی بود، مطالبی گفته شد که با اینکه بنده جلسات مشاوره ی زیادی رفته بودم خیلیاش تازگی داشت برام
  مطالب کاربردی و بسادگی بیان شده بود
  تنها اشکال کار فشرده بودن دوره اس
  احساس میکنم واسه اینکه تکنیک ها و صحبت ها تو ذهنمون جا بیوفته زمان بیشتری لازم بود
  اینکه هروز یا یک روز در میون تکنیک جدید یاد بگیری خیلی خوبه ولی در کنار این یادگیری همراه با مربی نیاز به تکرار و تمرین بیشتری هست
  خداوند توفیق روز افزون به شما بده آقای منازاده

 4. زهرا احمدی میگوید:

  سلام.
  من تو اولین دوره ارتش تک نفره شرکت کردم.
  خیلی از ماها تو یه بن بست گیج کننده ای گیر کردیم. نمیدونیم چرا به جایی نمیرسیم؟
  چرا میترسیم کاری کنیم؟ و چراهای دیگه..
  همه اینها ریشه در مشکل اعتماد به نفسمونه.
  تو این دوره استاد منازاده لطف کردند مطالب رو ارائه کردند و با همراه کردن پشتیبان کمک کردند که افراد عملی مطالب رو دنبال کنند.
  پیشنهاد میکنم حتما تو این دوره شرکت کنید. به امتحانش می ارزه.
  زنده و پایدار باشید.

 5. آقابزرگی میگوید:

  باسلام و درود
  ضمن عرض خسته نباشید خدمت شما و پشتیبانان عزیز و محترمتون! عرض کنم له خدمت شما که من این دوره رو برای چالش کشیدن خودم شرکت کردم چون تا به حال از این موارد کلاس یا دوره شرکت نکرده بودم ک باید تا یه تایمی تکلیف رو ارسال کنم. از یک طرف نظم لازمه اون هس و از یک طرف درون من در یک بی نظمی نظم داری، رشد کرده… در تمام مواردی که در این دوره بیان شد، من اون فایلی که جرات و جسارت شروع یک کاری رو گفته بودید و مقابله با ترسی که انسان ها دارند؛ برام بسیار جالب بود و گویا این جسارت رو تزریق می کنه که تو با کله برو تو دل ترس هات..جا داره از ابن تریبون استفاده کنم و از پشتیبانم بسیااااار تشکر کنم که با حوصله حرفای بلندبالای منو رو میخوندن و سوالی بود جواب میدادند. و در اخر هم از شما بابت صرف وقت و انرژی که برای ما گذاشتید بی نهایت سپاسگزارم و از خداوند میخوام در انجام رسالتی که دارید، شما رو یاری و مدد کنه. با تشکر و احترام.

 6. آقابزرگی میگوید:

  باسلام و درود
  ضمن عرض خسته نباشید خدمت شما و پشتیبانان عزیز و محترمتون! عرض کنم له خدمت شما که من این دوره رو برای چالش کشیدن خودم شرکت کردم چون تا به حال از این موارد کلاس یا دوره شرکت نکرده بودم ک باید تا یه تایمی تکلیف رو ارسال کنم. از یک طرف نظم لازمه اون هس و از یک طرف درون من در یک بی نظمی نظم داری، رشد کرده… در تمام مواردی که در این دوره بیان شد، من اون فایلی که جرات و جسارت شروع یک کاری رو گفته بودید و مقابله با ترسی که انسان ها دارند؛ برام بسیار جالب بود و گویا این جسارت رو تزریق می کنه که تو با کله برو تو دل ترس هات..جا داره از ابن تریبون استفاده کنم و از پشتیبانم بسیااااار تشکر کنم که با حوصله حرفای بلندبالای منو رو میخوندن و سوالی بود جواب میدادند. و در اخر هم از شما بابت صرف وقت و انرژی که برای ما گذاشتید بی نهایت سپاسگزارم و از خداوند میخوام در انجام رسالتی که دارید، شما رو یاری و مدد کنه. با تشکر و احترام

 7. سید صادق میگوید:

  دوره لشکر تک نفره مفید وکاربردی به شرط تمرین و پیاده سازی دانش

  باید مطالب رو شخصی سازی و توسعه و پیاده سازی کنید ان شاء الله نتیجه خوبی میگیرید

  صرف گوش دادن توقع نداشته باشید که تحول عظیمی رخ بده بستگی به فعالیت خودتون داره

 8. مریم میگوید:

  سلام و خدا قوت به استاد منازاده و گروه قوی ایشون.
  اول از همه بگم برای شرکت در دوره ارتش تک نفره شک نکنید. چرا ؟ چون کسی که دنبال ارتقا نفس خودش باشه حتی اگر یه نکته کوچیک هم یاد بگیره انقدر خوب میتونه در زندگیش اونو به کاربگیره که موفقیتش تو زندگیش چشم گیر خواهد بود.
  این دوره اصلا حالت انگیزشی نداره و فقط شما رو مثل یه بادکنک باد نمیکنه در واقع همه مطالبش بر اساس علم و پایه فکری شما رو به یک باور درست میرسونه. مثل چی؟ مثلا باور به اینکه از نظر ذهن و عقل من کار نشد نداره و فقط باید پشتکار رو تقویت کنم و از نظر علمی این و ثابت میکنن.به نظرم من همین یه نکته کافی که آدمی ارادش رو تقویت کنه و با اعتماد به نفس بهتری برای خواسته هاش بجنگم.
  پس ای کسانی که هنوز این دوره رو ثبت نام نکردید حتما انجامش بدید و چقدر میتونه عالی باشه دوره چالش ۲۱ روزه بعد از این دوره. شک نکنید من خودم چالش رو قبل از اعتماد به نفس شرکت کردم و واقعا عالی بود.ما خیلی تواناییها داریم پس حیفه که خودمونو دست کم بگیریم. خوبه که خودمونو رشد بدیم و از همه تواناییهامون استفاده کنیم.

 9. محمد صادق جعفری میگوید:

  سلام و خدا قوت خدمت حاج آقا منازاده عزیز و گروه خوبشون
  بنده این دوره رو به همه پیشنهاد میکنم واقعا عالی و کاربردیه البته یه شرط داره ،مطالب و آموزش ها رو تو زندگی تون عملی کنید ☺
  برای بنده این دوره باعث شد توی خیلی از کار هام که ترس از شروع داشتم، ترس هام بریزه و کار های جدید و متفاوتی رو شروع کنم.
  اجرتون با آقا امام حسین علیه السلام

 10. وحیدی میگوید:

  استاد منازاده بزرگوار دوره بسیار عالی بود
  بعضی مطالب برام جدید و خیلی جالب بودن
  بعضی تکراری اما در قالب مشخصی بودن که همین کمک میکرد اونها رو عملی کنیم
  از زحمات ارزشمند شما سپاسگزاریم
  آشنایی با شما یکی از بهترین و موثرترین اتفاقات زندگیم بود

 11. elaheh میگوید:

  سلام و خداقوت. در این دوره به تعریف دقیق تر و کامل تری از اعتماد به نفس رسیدم، به نظرم دوره خوبی بود.

 12. elaheh میگوید:

  سلام و خداقوت. در این دوره به تعریف دقیق تر و کامل تری از اعتماد به نفس رسیدم، دوره خوبی بود.

 13. الهه میگوید:

  در این دوره به تعریف دقیق تر و قابل فهم تری از اعتماد به نفس رسیدم.دوره خوبی بود.

 14. ملکه افشاری میگوید:

  با سلام و آرزوی موفقیت روز افزون .
  در اهمیت این دوره همین بس که اصولا هر صعود یا سقوطی به عزت نفس و اعتماد به نفس انسان بستگی دارد .
  لذا از تلاش ارزشمند شما برای برگزاری این دوره کمال تشکر را داریم .،
  پیشنهاد اینکه ۱_در صورتی که سرفصل ده جلسه درجلسه اول ارائه بشه ،،، موثرتر هست ۲_ در هر جلسه علاوه بر توضیح شفاهی حداقل یک تصویر ،، جدول یا کلیپ ارسال شود ۳_یک پرسشنامه سنجش اعتماد به نفس در شروع کار به اعضا ارایه شود ۴_ فایل های صوتی از قبل کامل آماده باشند تا زمان ارسال آنها منظم تر و قابل پیش بینی باشه ۵_ برای شرکت کنندگان رده سنی در نظر بگیرید ، محتوا ی گروههای نوجوانان متفاوت و متناسب با نیاز آنها باشد .
  سربلند باشید

 15. مهدیه حاجی قاسمی میگوید:

  باسلام
  من در این‌دوره شرکت کردم‌و واقعا راضی بودم، نکات و تکنیک هایی که در این دوره گفته شده واقعا لازمه ی هر انسانی هست و باید این نکات رو یادداشت کنیم و مرور کنیم تا به انجام ان ها عادت کنیم.
  من فهمیدم با یک‌سری تغییر در باور هام می توانم بخش زیادی از اعتماد بنفسم را تضمین کنم .
  ممنونم از استاد منازاده بزرگوار که این فرصت را در اختیار ما قرار دادند تا استفاده بکنیم .

 16. ایمان میگوید:

  باسلام
  مفهوم این دوره و بخصوص مسیر عصبی و نقش مهارت آموزی و … خیلی برام موثر بود …
  امیدوارم برکت این دوره در زندگی هامون باقی بمونه و استفاده بشه 🙂

 17. ℳARYAℳ میگوید:

  خیلی ممنونم از استاد منازاده که با این دوره باعث شد من طرزتفکرمو تغییر بدم و خودم رو باور داشته باشم
  من قبل از این دوره تعریف اعتماد به نفس رو نمیدونستم و حتی نمیدونستم ک مشکل اصلی من کمبود اعتماد به نفسمه ولی به لطف خدا و استاد کلی تغییر تو خودم حس میکنم و مطمئنم ک این دوره ۱۰ روزه روی کل عمرم تاثیر میذاره

 18. فاطمه میگوید:

  این دوره ده جلسه هر جلسه از اون یک دوره کامله که نیاز به بارها تمرین داره و با تکرار و تمرین مطمئنم اعتماد به نفس بالایی پیدا خواهیم کرد

 19. فاطمه سادات موسوی میگوید:

  سلام استاد منازاده ی پر انرژی
  این دوره ی دوم دوباره مرور شد برام ایندفعه به عنوان پشتیبان خیلی انرژی میگرفتم ازشون وقتی تکالیفشون رو می‌فرستادن و تشکر میکردن از زحمات شما و پیگیری ها
  واقعا اعتماد به نفسم خودم هم بالاتر رفت با دوره ی دومی
  امیدوارم همه ی دوستان از این دوره ی بسیار مفید نهایت استفاده رو بکنند

 20. کریمی میگوید:

  سلام
  ممنون که هستید.
  چیزهایی که یادمون دادید ارزشمند بود و شما و آموزه هاتون در گوشه ی ذهن ما حک شدین.
  کتاب به زبان خوش را هم خریدم و لذت می برم.

 21. زینب میگوید:

  سلام. این دوره خیلی خوب تونست به من کمک کنه که ضعف های کوچک ولی کلیدی اعتمادبنفسم رو پیدا کنم. و تصمیم قاطع برای کنار گذاشتن ترس هام بگیرم. وقت و انرژی م رو برای تلاش در این راه بذارم بجای اینکه دنبال پیش بینی نتیجه آخر کارم باشم. و چون تلاشم مضاعف شد نتیجه هم به آسانی برام تحقق پیدا کرد.

 22. زینب میگوید:

  سلام.
  وقت همگی بخیر.
  دوره ۱۰روزه ارتش تک نفره عالی و فوق العاده بود.
  اصلا انتظار نداشتم.توی مدت ۱۰روز اینقدر متحول بشم.
  هم طرز فکرم تغییر کرد و هم طرز بیانم.
  از آقای منازاده و پشتیبان باحوصله خودم،کمال تشکر و قدردانی رو دارم.

 23. بانو میگوید:

  به نام خدا
  سلام بنده در این دوره شرکت کردم توصیه میکنم شما هم شرکت کنید از استاد منازاده و پشتیبانم بابت زحماتشون خیلی تشکر میکنم تو این ده روز هم به اطلاعاتم اضافه شد هم عادتی مثبت را انتخاب کردم وشروع کردم به رشد دادن خودم و هم فکرم و ذهنم به چالش کشیده شده درباره اینکه هدفم چیه من چطور از زمانم بهتراستفاده کنم….هم اینکه الان من حسم نسبت به ده روز قبل بهتره…با تشکر یاعلی

 24. طاهری میگوید:

  با سلام خدمت استاد ارجمند و پشتیبان محترم
  دوره های ده روز برای من خیلی عالی بود تاثیر و کاربردی داشته امیدوارم که با شرکت در دوره ی دوم به نتایج بهتری دست یابم

 25. طاهری میگوید:

  با سلام خدمت استاد ارجمند و پشتیبان محترم
  دوره های ده روز برای من خیلی مفید بود و تا حد زیادی توانستم به نتیجه برسم

 26. منصوره بهرک میگوید:

  با عرض سلام و خداقوت خدمت جناب آقای منازاده و پشتیبان های محترم بنده بشخصه از شرکت در این دوره راضی بودم مطالب بسیار کاربردی و عالی بودن و علی الخصوص چون به زبان ساده بیان شده بودن تاثیر گذاریشون خیلی بیشتر بود دیگه میمونه همت خودمون و اینکه واقعا تکامل شخصیت برامون چقدر مهم باشه و چقدر بتونیم مطالب این دوره رو بصورت عملی در زندگیمون پیاده کنیم
  با آرزوی توفیق روزافزون برای شما جناب آقای منازاده و پشتیبانهای محترم

 27. سارا دسومی میگوید:

  سلام ،با تشکر از استاد عزیز آقای منا زاده ،دوره ده روزه دوره ی خوبی بودمطالب خوبی ازش یاد گرفتم ولی احساس میکنم کوتاه بود وباید برای تقویت اعتماد بنفس بیشتر آموزش ببینم ،تکنیکهای ارائه شده کافی نبود،از زحمتی که برای اعضای گروه ارتش تک نفره در ده روز گذشته کشیدین کمال تشکر رادارم واز خدای بزرگ برای شما وخانواده محترمتان آرزوی سلامتی وتندرستی دارم موفق وپیروز باشید

 28. مهناز میگوید:

  با سلام خدمت استاد بزرگوارم ،یک تشکر ویژه از شما میکنم بابت وقت ارزشمندتون که تو این دوره برامون گذاشتید
  وتشکر بعدیم بابت این هست که خیلی سلیل مطالب رو بیان میکردید که من نوعی با گوش جان به صحبتهای شما گوش میدادم و خدا میدونه که چقدر تو زندگیم تاثیر گذار بود ،، این ده روز وقتی به صحبتها و راهکارهاتون گوش میدادم انگار تو یه جلسه حضوری مشاوره بودم با این تفاوت که من فقط شنونده بودم و وقتی ازم تکلیف میخواستید تازه چالش برام شروع میشد و تمام صحبتهاتون به عینه تو کارهام میدیدم پیاده میشه و تو ذهنم موقع گفتن تکه کلام غلط بهم تلنگر میزد و ان رو درست بیان میکردم و این برام فوق العاده عالی بود و حیف و صد حیف که دوره تمام شد ایشالا در پناه خدا همیشه سلامت باشید.
  و یک تشکر ویژه هم از پشتیبان عزیزم میکنم که خیلی پیگیر تکالیف بودن و خیلی انرژی مثبت بهم میدادن ،ایشالا همیشه سلامت باشید

 29. مهناز میگوید:

  با سلام خدمت استاد بزرگوارم یک تشکر ویژه از شما دارم بابت وقت با اررزشتون که در اختیارمون گذاشتید
  و تشکر بعدیم بابت جلساتی بود که خیلی سلیل صحبت میکردید من نوعی با گوش جان به صحبتهاتون گوش میدادم و بهشون عمل میکردم و جالبتر از همه برام این بود که به محض اینکه کاری یا کلامی رو میخواستم اشتباه بیان کنم یا انجام بدم تو ذهنم تلنگر میخورد که این واژه رو باید به این شکل درست استفاده گنم و این ده روز خیلی برام پر فایده و ارزشمند بود حیف که زود گذشت.
  ایشالا همیشه شاد و سلامت باشید.
  همینطور از پشتیبان بزرگوارم تشکر میکنم بابت پیگیریهاشون توی این مدت و انرژی مثبتی که بهم منتقل میکردن .

 30. سماء مانم میگوید:

  سلام وقت بخیر
  دوره خوبی بود ولی برای موثر تر شدن و جامع تر شدن خیلی به مطالب جدید تر نیاز داره بنده خیلی دوره های زیاد خودشناسی و اعتماد به نفس آموزش دیدم و لازم به ذکر هست بگم که اعتماد به نفس شاخه و برگ های درخت تنومنده عزت نفس هست . عزت نفسی که سالیان سال رشد کرده وقد کشیده با ۱۰ روز بهبود و تغییر پیدا نمیکند و نیاز به مطالب موشکافانه تری دارد ولی همین که اقدام و شروع به ترویج این علم و آگاهی را استارت زدید فوق العاده عالی است ولی تلاش بر عمیق تر کردن مطالب و مثالها و آموزشتون رو در دست اقدام قرار دهید.
  شاد و پیروز و ثروتمند باشید.

 31. maryy.es.6 میگوید:

  ممنون از دوره خوبیتون ،،تشکر
  نمیدونم انتقاده یا پیشنهاد ولی من احتیاج داشتم که بتونم سوالامو از یه نفر یا پشتیبانم بپرسم منتها بنابر دلایلی هم که خودم نمیدونم نمیتونستم سوال بپرسم….برای همین اونطور که دلم میخواست نتونستم از دوره استفاده کنم

 32. م دستانی میگوید:

  سلام روز خوش ،سپاس بابت دوره ی مفیدتون،یکی از عواملی که تکالیف ومطالب این دوره رو کامل میکنه، مقید بودن به انجام دادن آن حتی اگر کوچک باشد،شاید همین تلنگر استارت وسکویی باشد برای غلبه بر رفتارهای روتین زندگی که بعضی از انها واقعا کسالت بار هست،خوشحالم از حضورم دراین دوره،هنوز راه زیادی را باید طی کنم

 33. banoozeynab72 میگوید:

  سلام، وقتتون بخیر و حرکتتون پر برکت،
  دوره خیلی خوبی بود برام، من توو ارتباطم با صوت و مشاور خیلی سخت تاثیر میگیرم ولی این دوره واقعا منو مشتاق کرده و خودم موظف میدیدم حتما گوش بدم و خودمو به تکالیف برسونم،من از فایل سوم به بعد بیشتر جذب شدم،ممنونم از وقتی که برای امثال ما میزارید.

 34. عاطفه میگوید:

  سلام
  من تو دوره ده روزه رایگان ارتش تک نفره ،سری ۵ ام شرکت کردم
  این دوره در کنار آموزش نکات خوب و جمع بندی مفید یک مطلب و منظم کردن و تعهد به انجام تکالیف یه خوبی خیلی جالب برای من داشت که اصلا انتظارش رو نداشتم
  این بود که باعث شد خودم با خودم روبرو بشم ، مجبور شدم بعضی از مسایل ذهنم رو روی کاغذ پیاده کنم
  خوشحالم که تنبلی نکردم و شرکت کردم
  ممنونم

 35. احمد فرشداری میگوید:

  سلام ،، دوره خوب و مفیدی بود،،از فایل های صوتی بهره بردم ،، با ارزش بود،،پشتیبان گرچه صامت بود ولی حضورش بخاطر الزام به ارسال تکالیف خوب بود،،
  یه پیشنهاد دارم :
  از اونجایی که شمل طلبه ها مباحثه میکنید و روش بسیار خوبی برای ارتقای سطح خودتون میدانید این کار رو ،،من پیشنهاد میکنم به صلاح دید شما اعضای گروه با هم به صورت گروه یا دو به دو و یا هر فرد با پشتیبان خودش به صورت مستقیم با یک چالش روزانه روبرو بشه و با انجام اون عمل ذکر شده در صبح همان روز اشکالات یا مزایا یا موفقیتهای خودشون رو با هم یا با پشتیبان در میان بگذارند

  موفق باشید و باشیم ، در امان خدا

 36. Salmani میگوید:

  سلام و عرض ادب و احترام

  من خیلی شاکرم که در این دوره شرکت کردم ومطالب گفته شده توسط جناب اقای منازاده ، بسیار کابردی و قابل درک بود و جنبه ی شهاری نداشت و همه ی ادم ها میتوانستند ان موارد را در زندگی خودشان ببینند و درنتیجه در زندگی خودشان استفاده کنند .

  بابت زحماتتان بسیار متشکرم و خدا نگهدارتان

 37. محمود بهاری بغدادآبادی میگوید:

  سلام. برای من این دوره ۱۰ روزه کارآمد بود. حداقل متوجه اشتباهات گذشته خودم شدم و راه حل مسائل را یاد گرفتم. البته نتیحه گیری از این مباحث بستگی به اراده و تلاش خود شخص دارد. در پایان از آقای منازاده بابت تشکیل چنین دوره هایی تشکر می کنم.

 38. علی زاده میگوید:

  این دوره کمک شایانی برای استحکام راه سخت اما ممکنِ پیش روی من کرد
  باورهایی که ممکن بود من رو در نیمه ی راه از پا بیندازند جایشان را به باورهای مثبت و محکم دادند
  عمیقا احساس خوشحالی و قدردانی از این دوره را از شما دارم
  موفق و پیروز باشید

 39. فاطمه میگوید:

  دوره ارتش تک نفره دوره ی خوبی بود،من به این نتیجه رسیدم‌که بایدقدم به قدم بایداعتمادبنفس روافزایش داد،ومهمترین درسی که گرفتم به اتفاقات به شکل مشکل لاینحل نگاه نکنم،وبه عنوان یک چالش زندگیم دنبال راه حل باشم.وقتی طوفان فکری راه بندازیم هم خودمون قویترمیشیم هم دنیای بهتری برای خودمون واطرافیانمون رقم میزنیم وخیلی چیزهای دیگه یادگرفتم واینکه جرات وجسارت پیاده سازی روپیداکردم وسعی میکنم فارق ازکمال گرایی منفی که مانع ازشروع یک کارجدیدمیشد وهمش به دنبال بهترین نتیجه بودم و هیچ اقدامی نمیکردم،کارجدیدی روبانشاط شروع کنم،وتشکرمیکنم ازجناب منازاده وپشتیبانم وهمه ی کسانی که دربرگزاری این دوره نقش داشتن.

 40. فاطمه میگوید:

  دوره ارتش تک نفره دوره ای بود که به ما خیلی راه حل های کاربردی و اثر بخشی توسط استاد تعلیم داده شد ان شا..بتونیم آنها رو در زندگی استفاده کنیم.عاقبتتون بخیر

 41. شیما میگوید:

  اقای منازاده عزیز ممنون از شما و گروه فعالتون
  دوره باحال و کاملی بود که اگه هر کسی این راهکار هارو بتونه تو زندگیش پیش بگیره و ازشون استفاده کنه اعتماد به نفس و زندگیش رو به جلو میره و پیشرفت میکنه.
  و اینکه موظف به انجام تکالیف توی این دوره بودیم یه ادم مسئولیت پذیر رو در ما تقویت کردید.

 42. معصومه حسینی میگوید:

  سلام وقت بخیر. به نظر بنده شرکت در دوره ارتش تک نفره، به بروز توانمندی ها و آگاه کردن هر فرد نسبت به خودش، دقیقا نسبت به وجود جسمی و در مرحله بعد، به بُعد روحی روانی خودش، کمک چشم گیری میکنه،مثل این هست که آیینه به دستت دادن، آگاهانه،بهت اعتماد به نفس میده، ینی اول خودتو به خودت نشون میده،بعد با بهره گرفتن از تکنیک ها و ترفندهای عالمانه و منطقی،
  تو رو با نقاط قوت و ضعف خودت، رو در رو میکنه، و به قول استاد کاظم زاده عزیز، در این مدل دوره های قابل اعتماد، شاید مسائلی مطرح بشه که در نگاه اول بگی، خب اینارو که خودم میدونستم، وقتم تلف نشه؟! …. اما اما… وقتی با مراحل و تکالیف دوره همراه میشی میبینی تو رو بیدار کرده، صدات کرده و با اون اگاهی که نسبت به خودت بهت داده، تو رو تو چگونگی پیاده کردن تکنیک های علمی و عملی و دینی…. به دنیای واقعی و روشن وارد میکنه، با ارامش، با کمک تلاش و توکل، خودت، خودِ خودت و…، استاد منازاده بزرگوار امیدوارم همچنان پرانرژی و فعال باشید، سپاس. و تشکر از پشتیبان نازنین و صبورم خانم وحیدی عزیز.

 43. سید حسن نبوی میگوید:

  سلام این دوره برای بنده بسیار مفید بود زیرا اولا باعث شد که به درک بهتر از خودم برسم و بدونم که من هم ارزش دارم نظرات من هم ارزش دارند و باید به خودم اهمیت بیشتر بدم در واقع نگرش من به اعتماد به نفس بعد این دوره تغییر کرد و باعث شد به اعتماد به نفس به چشم یک رشد فردی و توسعه نفسانی ادمی نگاه کنم و در خیلی از کار هایم پیشرفت کنم

 44. محمد میگوید:

  سلام ، دوره بسیار عالی بود ، من در دوره های مختلفی شرکت کردم ولی، این دوره با همه آنها فرق داشت ، چون در این دوره متوجه شدم، تا به پرورش خودم (در عمل و فعالیت واقعی ) دست نزنم ، هیچ اتفاقی برای من رخ نخواهد داد. یعنی برای رشد نیازی نیست مدام در دوره های شرکت کنی ، فقط کافیه در یک دوره درست و کامل عمل کنی ، تا به نتیجه مد نظر برسی و این برای بنده فوق العاده بود.

 45. دوستی میگوید:

  با عرض سلام
  خدا رو بسیار شاکرم که همچین دوره ای با استاد دلسوزی رو در پیشروریم قرار داده است
  مباحث مطرح شده ،گویا دریچه ای باز شده از نور، برای قسمت های تاریک و مبهمی هست که درونمان نهفته بود، و باعث ایجاد مسائلی در زندگیمان میشد

  ان شاء الله با توکل بر خداوند و توسل به اهل بیت(س) و ان شاء الله تمرین مداوم اعتماد به نفسمان را بیشتر میکنیم و نکات بیان شده رو ملکه ذهنمان قرار میدهیم

  ان شاء الله خداوند بر وقتتان برکت بیشتری قرار دهد

 46. ایلماه میگوید:

  سلام استاد
  من اولین دور ک شرکت کردم خیلی خیلی ممنون بابت آموزش هایی ک نمیدونستم و شما تو این ده روز بهم آموزش دادین
  موفق باشید

 47. حسین خسروی میگوید:

  سلام علیکم، این دوره فوق العاده هست بنظر من! تا روز ۵ و یا شاید ۶ داشتم خیلی خوب فایل رو گوش میکردم و تاثیر فوق العاده ای روم گذاشته بود! احساس میکردم هر کاری اراده کنم میتونم انجام بدم! احساس اضطراب اجتماعی و حقارت اجتماعی که سالهای سال داشتم، تا حدود زیادی از بین رفت. و یک شخص دیگری شده بودم ‌! اما متاسفانه یک اتفاق ناگوار برام افتاد و یک شوک عصبی بهم وارد شد و تمام حیطه های زندگیم رو تحت تاثیر قرار داد! بنحوی که دیگ نمازهام هم لذتی نداشت و… و یک مقدار سقوط کردم!

  در کل باز مقصر خودم هستم و واقعا این دوره خوب هست بنظرم، خصوصا درس مسیر عصبی،

  با توکل به خدا و توسل به اهل بیت میتونید رشد کنید‌!

  در پناه خدا

  یا مولا علی

 48. زهرا اسدی میگوید:

  سلام و رحمت
  خداقوت بهتون ماشاالله
  دوره ی ارتش تک نفره فوق العاده بود واقعا نکات ریز و دقیق و بسیار مهمی آموختم و تا حدی پیاده سازی کردم و همچنان دارم برای اجرایی کردن دقیق اون نکات و کلنجار رفتن با خودم با توکل به خدا تلاش میکنم واقعا عالی بودید و همچنین یه تشکر ویژه دارم از پشتیبانم خانم فاطمه بهرامی عزیز
  التماس دعای فراوان خداقوت

 49. راضیه حمزه میگوید:

  سلام .خدا قوت آقای منازاده
  من در دوره ی ارتش تک نفره شرکت کردم و واقعا عالی بود.خیلی مطالب جالب و مفیدی بود.
  از هر کسی که در این راه بهتون کمک کرده ،تشکر میکنم .

 50. حسینی زینب میگوید:

  سلام. خداقوت خدمت حاج‌آقا منازاده و همکاران محترم
  این دوره برای من بسیار مفید بود و حداقل کمکی که به من کرد این بود که دید من نسبت به شرایط مغز و روان انسان بسیار بازتر شد و نگاهم تغییر کرد و اصلاح شد.
  صحبتهای جلسه دوم و سوم بسیار راهگشا بود،مخصوصا کلیپ تصویری مربوط به ذهن که به شکل ساختن پل برای عبور از یک دره عمیق انتخاب شده،فوق العاده اثربخش و مفید بود؛ زیرا من بشخصه پیش از شرکت در این دوره،با اینکه مطالعات زیادی درمورد اعتمادبه نفس داشتم،گمان میکردم این موضوع فقط به روان انسان بستگی دارد و از نقش بسیار مهم مغز ناآگاه بودم.

  در کل دوره ی بسیار مفید و اثرگذاری بود و رایگان بودن آن موجب جلب تعداد بیشتری خواهد شد.
  از صمیم قلب برای شما و همکارانتان آرزوی توفیقات روزافزون دارم.

 51. بهارك میگوید:

  عالی بود دوره و حسابی استفاده کردم تو این ده روز . سپاس و خدا قوت به استاد منازاده ی محترم

 52. محمدرضا میگوید:

  سلام خدمت استادعزیز
  دوره خوبی بودتقریبادرمن تاثیرات زیادی گذاشت من باتوکل به خداتونستم به ترس ازانجام بعضی ازکارهاغلبه کنم وموفق بشم امیدوارم همیشه سالم وپیروزباشید

 53. علی کفتری میگوید:

  سلام
  اول جا داره تشکر کنم از جناب منازاده و تمامی پشتیبان های عزیز.
  این اولین باری بود که من برای روح خودم وقت گذاشتم و اصلا ازین کار پشیمون نیستم.
  دوره واقعا خوبی بود یکی از چیزای خیلی جالب بود برام فیلم مسیر عصبی بود، بنظرم یکی از نقاط قوت شما اینه که مفاهیمو خیلی ساده و قابل فهم بیان کردید.
  امیدوارم مفقیتاتون روزافزون باشه.

 54. مائده امیرخانلو میگوید:

  سلام خدمت شما
  من در این دوره شرکت کردم. بسیار عالی بود و باعث بهبود و تقویت مهارت فردی من شد. بسیار راضی بودم

 55. غلامزاده میگوید:

  سلام و خداقوت
  این دوره ده روزه بسیار عالی بود و چیزهای جدیدی یاد گرفتیم تا در زندگی پیاده کنیم خدا رو شکر میکنم که یکی از دوستانم این دوره رو معرفی کرد بهم

 56. علی حقیقی میگوید:

  سلام و عرض ادب
  دوره خیلی کاربردی بود و روزانه میشد رشد شخصی رو دید حتی زمانی که بخشای تئوری و بدون تمرین رو گوش میکردم.
  الان جمله هام تغییر کرده نگاهم به ترسهام تغییر کرده و حالا خیلی قوی تر از قبل به اطرافم نگاه میکنم

 57. حاج بابایی میگوید:

  با سلام وخداقوت این دوره عالی بود تشکر میکنم از استادوهمکارانشون وتشکر از پشتیبانی خوبشون

 58. فاطمه ملک محمودی میگوید:

  سلام وقتتون بخیر من تمام جلسات این دوره ۱۰روزه رو شرکت کردم واقعا عالی تک تک صحبت های استاد رو یادداشت کردم ک چیزی از قلم نیفته واقعا کم نظیره شیوه بیان عالی و کاملا واضح
  خیلی ممنونم استاد و همچنین پشتیان های خیلی فعال و خوش اخلاق

 59. علی عباسی میگوید:

  سلام دوره خوبی بود، نکات خوبی رو گفتن البته اگر کسی عمل نکنه مطمئنأ نتیجه لازم رو نمیبینه

 60. سارا میگوید:

  سلام ،خداقوت
  واقعأ دوره خیلی خوبی بود من ازاین دوره خیلی چیزها یاد گرفتم ؛توضیحات به صورت مختصر ولی کامل وراحت بود
  از استاد منازاده عزیز ‌وپشتیبان خوبم کمال تشکر رودارم

 61. مرحبی میگوید:

  سلام وقت بخیر
  این دوره ۱۰ روزه که همراهتون بودم بسیار صحبت های عالی و خوبی گفتین چیز های جدید زیادی یادگرفتم.ممنونم از وقتی که بی دریغ میگذارید.

 62. مریم کاظمی میگوید:

  دوره خیلی مفیدی برای من بود و خیلی ازش استفاده کردم ممنونم از شما:)

 63. سارا میگوید:

  از همون ابتدا حتی قبل از شروع دوره، این دوره برام مفید بود. ارتش تک نفره، نام شورانگیزی هست که فکر کردن بهش و تکرارش خیلی خیلی برام مفید و سازنده بود.
  در طول دوره هم با مطالب مفید و جالبی روبرو شدم که شاید برخیش رو میدونستم، اما حضوز یک پشتیبان و ارائه مطالب پشت سر هم و اهتمام به انجام تکالیف باعث میشد که مطالب خوب جا بیفته و ذهنم رو درگیر کنه و بتونم جای استفاده از این نکات رو تو زندگی شخصی خودم پیدا کنم. من آدم کم رو یا بی اعتماد بنفسی نبودم، اما شرکت تو این دوره بازهم بهم کمک کرد. کمک کرد تا بتونم هوشمندانه و آگاهانه از این ویژگیم بهره برداری کنم.
  ضمن اینکه امکان ۲۰ دقیقه مشاوره رایگانش هم خیلی چسبید بهمD:

 64. زینب بحرانی میگوید:

  خداروشکر میکنم وسپاس گزارم از پشتیبان بحضوص خودتون که معرفی کردین برامون و استاد منازاده حرف نداشت عالی بود خیلی فکر و ذهنشون بالاست.

 65. شفاعت خواه میگوید:

  از همون ابتدا حتی قبل از شروع دوره، این دوره برام مفید بود. ارتش تک نفره، نام شورانگیزی هست که فکر کردن بهش و تکرارش خیلی خیلی برام مفید و سازنده بود.
  در طول دوره هم با مطالب مفید و جالبی روبرو شدم که شاید برخیش رو میدونستم، اما حضوز یک پشتیبان و ارائه مطالب پشت سر هم و اهتمام به انجام تکالیف باعث میشد که مطالب خوب جا بیفته و ذهنم رو درگیر کنه و بتونم جای استفاده از این نکات رو تو زندگی شخصی خودم پیدا کنم. من آدم کم رو یا بی اعتماد بنفسی نبودم، اما شرکت تو این دوره بازهم بهم کمک کرد. کمک کرد تا بتونم هوشمندانه و آگاهانه از این ویژگیم بهره برداری کنم.
  ضمن اینکه امکان ۲۰ دقیقه مشاوره رایگانش هم خیلی چسبید بهمD:

 66. مرضیه قناعتی میگوید:

  قناعتی هستم
  خیلی دوره ی خوبی بود با اینکه هر چیزی باید چند وقت تمرین بشه تا ملکه بشه اما این کلاس همین الان در لحظه ب بنده کمک کرده و انگار خیلی زود قراره توی همه جوانب ملکه بشه و این مزیت پشتیبانی هست که گذاشتن و تمرین هایی که همون موقع از آدم میخوان
  خیلی ممنون از دوره ی خوبتون و ان شاءالله موفق باشین

 67. ملیکا میگوید:

  سلام و عرض ادب
  بنده معتقد بودم اگر از هر دوره ای یک نکته هم یاد بگیریم کفایت می‌کنه ولی دوره ارتش تک نفره خیلی دوره پر باری بود .نکات بسیارمفیدو کاربردی آموزش داده شد . خداقوت خدمت استاد منازاده ان شاءالله سلامت باشید

 68. عباسیان میگوید:

  سلام
  به نظر بنده این دوره ،دوره ی پر چالشی بود و با مفهوم اعتماد به نفس بیشتر آشنا شدیم و حتی این را هم فهمیدیم که اعتماد به نفس چه قدر در زندگی روزمره ما اثر گذار بوده و خیلی چیز ها را در زندگی ما تغییر داد و روحیه ما را عوض کرد و امید به زندگی را در وجودمان دو چندان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.