ریشه خیلی از مشکلات، ناکامی‌ها، شکست‌ها و کمبودهای ما برمی‌گردد به کمبود اعتماد به نفس. اما صبر کنید!

شاید پیش خودتان بگویید از این مطالب در اینترنت یا کتاب‌ها زیاد است… حق با شماست. مطالبی که در مورد اعتماد به نفس وجود دارد، بسیار زیاد است. اما واقعاً کدام‌یک از آن‌ها، مبتنی بر دقیق‌ترین نظریه‌ها، تحقیقات و پژوهش‌های علمی است؟ چقدر از آن‌ها کاربردی است؟ آیا اگر تجربه خواندن مطالب صرفاً انگیزشی (تو می‌تونی –  باور داشته باش – کافیه جذبش کنی و از اینجور چیزها 😳) دارید، تا به حال اثر بزرگی هم در زندگی‌تان داشته؟ احتمالاً خیر! چون مطالب انگیزشی، آثار بسیار کوتاه مدتی دارد و نمی‌تواند کاربردهای آن‌چنانی داشته باشد. برعکس، می‌تواند باعث سرخوردگی وناکامی هم شود.

وقتی اعتماد به نفس نداشته باشیم، حتی اگر غول چراغ جادو هم داشته باشیم، هیچ فایده‌ای ندارد!

در دوره‌ای که قرار است برگزار کنیم، تعاریف دقیقی از اعتماد به نفس گفته میشود، تحقیقات مدرن و تازه در مورد اعتماد به نفس توضیح داده میشود، از افسانه‌ها و باورهای اشتباه و رایج در مورد اعتماد به نفس گفته میشود و تمرین‌هایی واقعاً کاربردی که بتوانید به صورت روزمره  و به تدریج آن‌ها را وارد زندگی‌تان کنید و آثار شگفت‌انگیزش را ببینید، به شما آموزش داده خواهد شد!

عکس نوشته اعتماد به نفس

⭕️نگاهی کوتاه و سریع بر سرفصل های دورۀ لشکر تک نفره :👇

◼️ بی خطر سازی سیستم مخرب مغز: چطور دشمن شماره یک اعتماد به نفس و عزت نفس را از بین ببریم؟

◼️ سیستم تریگر: چطور بتوانیم از دایره امن خود خارج شویم و تجربه کامل‌تری از دنیا داشته باشیم

◼️ تغییر سیستم باورها: چطور ذهینت درست‌تری از توانمندی‌های خود داشته باشیم؟

◼️ سیستم بخشیدن: چطور خودمان و دیگران را ببخشیم؟ تا رها باشیم؟

◼️ افیون کورتیزول: چطور ما شجاع باشیم؟ چرا ترسو می‌شویم؟

◼️ چطور خودم را لایق زندگی بهتر بدانم و برای آن تلاش کنم؟💪

◼️ چطور از عذاب وجدان رها شوم؟😤

◼️ چطور با گذشته‌ام تسویه حساب کنم؟

◼️ چطور از احساس گناه رها شویم؟

◼️ و ده‌ها موضوع مهم که جای دیگری پیدایشان نخواهید کرد…!

⭕️اطلاعات کلی دورۀ آموزشی لشکر تک نفره

مدرس  مدرس: مهدی منازاده

 تعداد جلسات تایم محتوا: بیش از ۱۵۰ دقیقه محتوای کاربردی و علمی (فایل‌های صوتی با فرمت mp3)

محل برگزاری  محل برگزاری:  هرجای دنیا که باشی! فقط باید اینترنت داشته باشید که فایل ها را یا دانلود کنید و بشنوید!

مبلغ سرمایه گذاری مبلغ سرمایه گذاری: ۱۴۹ هزار تومان (با تهیه زود هنگام می‌توانید در این دوره بی نظیر به میهمان ما باشید و شامل هدیۀ رونمایی شوید)

مخاطبین: هر کسی که در این دنیا نفس میکشد، نیاز به اعتماد به نفس کافی دارد!
(افراد بالای ۱۰ سال تا افراد زیر ۷۰ سال میتوانند بهترین برداشت رو داشته باشند)

تعداد جلسات آموزشی: ۱۰ فایل ۱۲ الی ۱۷ دقیقه ای
(جمع کل فایل ها بیش از ۱۵۰ دقیقه)

نحوۀ برگزاری:

هر روز صبح یک فایل صوتی برای شما در واتساپ بارگزاری می‌شود، که تا پایان روز فرصت دارید بشنوید و تکالیف را انجام دهید

مزیت این دوره نسبت به دوره های مشابه:

اگر از سبک ارائه و محتوای درجه یک بعنوان ویژگی یاد کنیم و نخواهیم در لیست مزیت ها بهش اشاره کنیم، وجود یک پشتیبان در طول ده روز، بهترین مزیت این دورۀ آموزشیست.
یک پشتیبان دارید که ده روز پاسخگوی سوالات شماست و راهنمای شما برای پیاده سازی آموزه هاست.

🔶 وقتی اعتماد به نفس را کامل یاد بگیرم، چه اتفاقی برایم می‌افتد؟

دوست و همراه عزیز!

👈 آیا می‌دانید ترس‌های ما، همه به اعتماد به نفس مربوط هستند؟  آیا می‌دانید ترس‌ها منبع عظیمی از انرژی هستند که اصلا از آن استفاده نمی کنیم؟ برای استفاده از انرژی‌ ترس‌هایمان، اول باید مهارت فوق‌العاده اعتماد به نفس را بیاموزیم.

👈 آیا می دانید در طول زندگی، چه فرصت‌های طلائی را از دست می دهیم در حالی که نمی دانیم «کمبود اعتماد به نفس» بوده که باعث از دست رفتن آن شده؟

👈 آیا می‌دانید چه پتانسیل‌هایی در خودمان داریم اما تنها به دلیل باورهای غلط نسبت به خود و کمبود اعتماد به نفس، هرگز به مرحله شکوفایی و رشد نمی‌رسند؟

👈 آیا می‌دانید وقتی اعتماد به نفس بالا داشته باشیم، حتی در ناکامی‌ها و شکست‌ها هم نگران و مضطرب نمی‌شویم؟

👈 آیا می‌دانید این اعتماد به نفس است که می تواند «زیستن و زندگی با ارزش‌ها» را برای ما به همراه داشته باشد و سطح رضایت از زندگی‌مان را چندین پله ارتقا بدهد؟

👈 و…

برای ثبت نام در دوره لشکر تک نفره، فرم پایین را تکمیل کنید

مدرس دورۀ لشکر تک نفره کیست؟

مهدی منا زاده لباس روحانیت

مهدی منازاده مربی ۲۵ نفر از افراد مؤثر در سال ۹۸

 • نویسنده ۳ عنوان کتاب در حیطه متقاعدسازی، ارتباطات و عادت‌سازی
 • مؤسس و مدیر وبسایت Menazade.com سایت تخصصی آموزش مهارت‌های بهبود فردی
 • طراح بیش از ۱۵ کارگاه آموزشی در حیطه ارتباطات و بهبود فردی
 • طراح دوره آنلاین “هدف گزاری حرفه‌ای” و “قدرت اراده”
 • نویسنده بیش از ۳۰ عنوان مقاله در حیطه ارتباطات و بهبود فردی
 • همکاری با شرکت‌های خصوصی در زمینه آموزش
 • دارای مدرک از موسسه بین المللی WGI ویلیام گلاسر
 • دارای مدرک Mastery Course از موسسه بین المللی IQS انگلستان

🔶 ما فکر می‌کنیم نیازی به چنین آموزشی نداریم…!

شاید برخی از افرادی که این صفحه را می‌خوانند با خود بگویند: «من که اعتماد به نفس کافی دارم! نیازی به تهیه این فیلم ندارم!» البته که طبیعتا افرادی هستند که هم مطالعات کافی داشته اند و هم مهارت اعتماد به نفس را دارند. اما بسیاری از ما «فقط فکر می کنیم» که اعتماد به نفس داریم، چون احتمالاً اعتماد به نفس را فقط در رک حرف زدن و قاطع بودن می‌بینیم! در حالی که اعتماد به نفس، لایه‌های پنهان و درونی فراوانی دارد.

چه بسیار کسانی که افرادی رک یا حاضر جواب‌اند اما اعتماد به نفس واقعی‌شان چنان متزلزل است که حتی به آن‌ها اجازه نمی دهد به خودآگاهی برسند.

چه بسیار افرادی که «اعتماد به نفس کاذب» دارند و فکر می‌کنند «اعتماد به نفس واقعی» دارند. (شاید بد نباشد بدانید ضرر و زیان‌های اعتماد به نفس کاذب، به مراتب از نداشتن اعتماد به نفس، آسیب زننده‌تر است!)

و خلاصه توصیه ما به شما این است که این سرمایه ‌گذاری ارزشمند را برای خودتان انجام دهید و نتایجش را در آینده ببینید…!

عکسنوشته اعتماد به نفس

🔶 دیگر فواید اعتماد به نفس

زمانی که اعتماد به نفس کافی (نه کاذب) داشته باشیم، زندگی فوق‌العاده‌ای را تجربه خواهیم کرد! یعنی:

موفقیت بیشتر و بزرگتر

همه انسان ها دوست دارند جزو افراد موفق باشند و زندگی خوب و پرباری داشته باشند، اما آیا همه چنین توانایی را دارند؟ جواب بله است و یا حداقل بیشتر از ۹۵ درصد انسان ها چنین توانایی و قابلیت ها را به صورت بالقوه دارند. پس چرا فقط ۳ درصد انسان ها به راستی موفق‌اند؟ دلیلش این نیست که ۹۷ درصد افراد جامعه چنین توانایی را ندارند بلکه به خاطر این است که آن‌ها از اعتماد به نفس بالا و کافی برخوردار نیستند به همین خاطر جرئت انتخاب اهداف ارزشمند و بزرگ را ندارند و طبیعی است در این رابطه، کاری هم انجام نمی دهند و وقتی که اقدامی نباشد، اتفاقی هم نخواهد افتاد.

افزایش شجاعت و شهامت

اگر فقط یک مانع بین افراد و زندگی رویایی شان وجود داشته باشد، ترس است، ترس هم به این دلیل به وجود می آید؛ چون انسان ها به طور طبیعی از چیزهای ناشناخته مخصوصا اگر خارج از کنترل آنها باشد می ترسند و هر چیزی که باعث شود از منطقه امن عادت هایشان خارج شوند آنها را به وحشت می اندازد. یکی از مزایای اعتماد به نفس این است؛ وقتی ما اعتماد به نفس بالایی داشته باشیم، شجاعت و شهامت ما افزایش پیدا می کند، جرئت و جسارت خارج شدن از منطقه امن عادت هایمان را پیدا می کنیم، ما به خودمان و توانایی هایمان اطمینان و ایمان داریم و می دانیم هر اتفاقی هم که بیفتد از پس آن بر خواهیم آمد…

زیستن با ارزش‌ها

وقتی با ارزش‌ها زندگی کنیم، دیگر نگران این نیستیم که به اهدافمان برسیم یا نه! چون اعتماد به نفس بالا و زندگی با ارزش‌ها، حتی در صورت نرسیدن به اهداف هم سطحی از رضایت و خشنودی به  شما هدیه می دهد که در لحظه لحظه زندگی، نگرانی و استرس‌های شدید را تجرهب نخواهید کرد. اصلا خود اعتماد به نفس به شما راه ارزشمندتر شد  و دسترسی به اهداف را نشان خواهد داد…

و ده‌ها فایده و ارزش دیگری که با مهارت فوق‌العاده اعتماد به نفس کسب خواهید کرد…!

🔶 مثل سکه و دلار نیست…!

جنس سرمایه گذاری در دوره‌ای مثل «لشکر تک نفره» شاید از جنس دلار و طلا نباشد که به صورت ملموس آن را ببینید. اما اثرات بلندمدت آن به جرات می توانیم بگوییم از صدها سرمایه گذاری روی دلار و طلا، ارزشمندتر است. چون اولاً یک سرمایه‌گذاری معنوی و درونی است که اثرات فوق‌العاده زیادی دارد، ثانیا، می‌تواند این اثرات، نسل به نسل منتقل شود و از بین رفتنی نیست. اگر شما اعتماد به نفس بالا را تجربه کنید و یاد بگیرید، بچه‌های قدرتمندتر، موفق‌تر و شادتری هم تربیت خواهید کرد و بنابراین این سرمایه‌گذاری شما، روی آیندگان هم تاثیر خودش را خواهد گذاشت.

برای ثبت نام در دوره لشکر تک نفره، فرم پایین را تکمیل کنید

۱۰ روز هر روز با همیم !

روش برگذاری این دوره به این صورت است که شما در واتساپ از طریق شماره واتساپ ۰۹۱۹۳۵۳۱۵۸۵ با ما در ارتباط هستید و هر روز یک فایل آموزشی دریافت میکنید که تا پایان روز باید فایل رو گوش و تکالیف رو انجام دهید.

🔴 اگر در این دوره شرکت نکنم چه می‌شود؟ 🔴

هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد. ده‌ها میلیون‌ انسان در کشور ما و میلیاردها نفر در سراسر جهان حتی کوچکترین اطلاعی از چنین مهارت‌هایی ندارد و به زندگی روزمره خود می‌پردازند….

اما معدود افرادی هستند که برای موفیقت‌های خود برنامه‌ای دارند و برای خودشان نیز سرمایه گذاری می‌کنند، این افراد همان ۲۰ درصد برتر جامعه هستند که برایان ترسی سخنران و مشاور بسیار مشهور از آنها به عنوان افراد موفق نام می‌برد.

هر فردی در کشور ما با شرایط فعلی در کمترین حالت، ۱ میلیون و ۱۰۰ هزارتومان در ماه هزینه خورد و خوراک خود می‌کند، حال سوال اینجاست که چقدر برای مهارت‌ها، دانش و توانمندی‌های خود هزینه می‌کند؟؟

برای شرکت در این دوره، لازم است که شمارۀ ۰۹۱۹۳۵۳۱۵۸۵ را در گوشی خود ذخیره نمایید و در پیامرسان واتساپ نام و نام خانوادگی خودتون رو برای ما ارسال کنید

⭕️برای افراد اهمال کار، بهانه‌ها جورِ جور است!

از آنجایی که افراد اهمال کار برای تغییر نکردن بهانه‌هایی می‌خواهند، من می‌خواهم به دوستان اهمال کار کمک کنم تا زحمت کمتری بکشند و لیست بهانه‌های متداول را در ادامه برایشان آماده کرده‌ام:

⛔️ باشه یکم سرم که خلوت شد 🙁

⛔️ الان کارهای مهم تری دارم!

⛔️ من درست بشو نیستم و اعتماد به نفس ندارم!

​⛔️ خیلی گرونه، ارزشش رو نداره!

⛔️ بعید می دونم اثری داشته باشه..

⛔️ دیگه از من که گذشته…

⛔️​ این چیزا با آموزش درست نمی شه! ذاتیه!

⛔️ با آموزش که آدم تغییر نمی‌کنه! باید خودم تصمیم بگیرم تغییر کنم

⛔️ اینا یه کیسه دوختن واسه جیب خودشون به فکر بقیه نیستن که (بابا بازگشت وجه داره که!!)

⛔️​ من که نمی‌خوام آپولو هوا کنم، همین زندگی عادی که دارم خوبه دیگه!

⛔️ نتیجه نمیده فقط انگیزشیه!

⛔️ اعتماد ندارم!

⛔️جای خالی با بهونه گیر ها…

لیست بالا و بسیاری از بهانه‌های دیگر، نمونه‌ای کوچک از مکانیزم مغز است که می‌خواهد ما را در حالت موجود حفظ کند (امیدوارم فیلم حفظ حالت موجود را دیده باشید و شما در این دام گیرر نیفتید.)

خب! برویم سراغ مزیت های اصلی دوره لشکر تک نفره

۱- همان‌طور که در بالا اشاره کردیم، مزیت ویژهٔ «دورۀ ارتش تک نفره» این است که محتوای آن برگرفته از دوره‌ها و منابع آموزشیِ مبتنی بر تحقیقات علمی و آزموده شده در جهان است. مدرس این دوره، مهدی منازاده، سال‌هاست منابع آموزشیِ دست‌اول را مطالعه و مرور می‌کند و دوره‌های آموزشی سطح اول را می‌گذراند و بنابراین به منابع دست اول و معتبری دسترسی دارد.

۲- مزیت دوم ما، کاربردی بودن و بومی بودن مطالب است. مطالبی که در این بسته به شما یاد داده می‌شود، صرفاً تئوری نیست. این آموزش‌ها همراه با تمریناتی موثر و کاربردی است. این آموزش‌ها هیجانی و کوتاه مدت و انگیزشی نیست و اثرات درازمدتی بر شیوه و سبک زندگی شما خواهد گذاشت.

۳- مزیت سوم این دوره، تعاملی‌بودن آموزش‌هاست، بدون شعاردادن. راستش را بخواهید، این دوره مخصوص کسانی است که واقعا می‌خواهند در زندگی‌شان تغییر ایجاد کنند و برای این کار مصمم هستند. ما افرادی که اهل اقدام باشند می‌خواهیم. به این دوره نیایید اگر فقط به جزوه داشتن و جزوه نوشتن و صرفاً دانستن موضوعات علاقهمند هستید. به این دوره بیایید اگر حقیقتاً دوست دارید زندگی‌تان را متفاوت از قبل کنید. به این دوره نیایید اگر فقط دوست دارید که آخرِ این دوره جزوه‌ای شیک و منظم در دست داشته باشید و ذوق کنید که کلی نکتهٔ نظری یاد گرفته‌اید. روال کارگاه اعتماد به نفس این نیست. راستش را بخواهید نکات نظری و صرفاً تئوری، در سطح اینترنت زیاد است و هیچ نیازی به هیچ کلاسی نیست. مطالب خوبی هم هستند، اما در خودِ دوره قرار است تغییر رخ دهد. انبارکردن داده‌ها در مغز، کافی است!

۴- و  دلیل بعدی نیز همان مزیت همیشگی ماست: تضمین بی‌قیدوشرط و بدون سؤال و جوابِ رضایت شما، از «هر» خدمتی که در قبالش به «ما» ریالی پول می‌دهید. بله، هر زمان که باشد، اگر از آموزه‌ها یا روش تدریس ناراضی بودید، می‌توانید پول پرداختی‌تان را پس بگیرید، حتی اگر ساعتِ آخر دوره باشد! 

Have-A-Question اگر از این دوره نتیجه نگرفتم چی؟

به شما حق می‌دهم! مقالات، کتاب‌ها و حتی بسیاری از روان‌شناسان ادعا می‌کنند که می‌توانندکمبود اعتماد به نفس را درمان کنند اما در عمل می‌بینیم که اکثر آنها ناتوان هستند. اما ما به کارمان اعتماد کامل داریم، پس گارانتی بازگشت وجه را برای شما قرار دادیم! برای این که خیالتان راحت باشد. اگر احساس کردید که این دوره مناسب شما نیست، کافی است که درخواست بازگشت وجه بدهید و تمام وجه خود را دریافت کنید. (البته مطمئنم که اصلاً به چنین چیزی فکر نخواهید کرد زیرا این دوره اینقدر کاربردی است که حد ندارد!)

Have-A-Question می‌توانم این بسته را به صورت اشتراکی خریداری کنم؟

اگر این اشتراک با اعضای خانواده (پدر، مادر، خواهر، برادر، همسر، فرزند یا نامزد) باشد هیچ مشکلی ندارد حتی اگر ۱۰ نفری این محصول را ببینید. در غیر این صورت هر کسی موظف است که هزینه رشد و یادگیری خودش را بدهد.

Have-A-Question آیا این دوره به صورت غیر حضوری اثربخش هست؟

شاید برایتان عجیب باشد اگر بگوییم که اصلاً انگار این دوره غیر حضوری نیست! چون قرار است شما تمریناتی ساده و جذاب انجام دهید و اعتماد به نفس خودتان را افزایش دهید. دوره به گونه‌ای برگزار می‌شود که بتوانید بیشترین استفاده را ببرید. فقط کافیست به انجام تمرینات دل بدهید! بقیه با ما!
حضور شما در کنار ما نیست اما پشتیبانان ما در طول ۱۰ روز همراه شما هستند.

Have-A-Questionدوستانم به من می‌گویند: تو که کوه اعتماد به نفسی!! آیا بازهم این دوره به درد من می‌خورد؟

ما مطمئنیم که این دوره از نان شب برای هر انسانی واجب‌تر است. به ما اطمینان کنید. این بسته را تهیه کنید و اگر احساس کردید واقعاً نیاز نداشتید (که واقعاً بعید می‌دانیم) تمام وجه‌تان را به شما باز خواهیم گرداند.

حضور شما در کنار ما نیست اما پشتیبانان ما در طول ۱۰ روز همراه شما هستند.

مانده تا پایان تخفیف دورۀ ارتش تک نفره

 
 

برای ثبت نام در دوره لشکر تک نفره، فرم پایین را تکمیل کنید

همه چیز آماده است!

و هیچ بهانه‌ای باقی نمانده است!

حالا تصمیم با شماست که حتی دقیقه‌ای را برای قرار گرفتن در مسیر موفقیت هدر نکنید و شما نیز به جمع شرکت کنندگان خوشحال دوره‌ها و سمینارهای ما بپیوندید

مدیریت زمان

One thought on “لشکر تک نفره | از صفر تا صد اعتماد به نفس در ۱۰ روز

 1. علی اسدی کرم میگوید:

  سلام
  بنده در این دوره شرکت کردم و اطلاعات خوب و جالبی هم یاد گرفتم و تونستم با اتکا به خودم و توکل به خدا کار هایی که ترس از شکست داشتم و همیشه تعلل میکردم رو شروع کنم…
  از استاد منازاده کمال تشکر رو دارم

 2. الهام ر میگوید:

  به نظرم دوره خیلی خوبی بود هرکی میخواد اعتماد به نفس کافی داشته باشه میتونه با شرکت در این دوره و استفاده از فایلهای علمی و پشتیبانی اعتماد به نفسش رو افزایش بده

 3. ملیحه میگوید:

  سلام با تشکر از استاد خوبمون ؛ آقای مهدی منا زاده باید عرض کنم که این دوره تجربه خوب و جدیدی بود، مطالبی گفته شد که با اینکه بنده جلسات مشاوره ی زیادی رفته بودم خیلیاش تازگی داشت برام
  مطالب کاربردی و بسادگی بیان شده بود
  تنها اشکال کار فشرده بودن دوره اس
  احساس میکنم واسه اینکه تکنیک ها و صحبت ها تو ذهنمون جا بیوفته زمان بیشتری لازم بود
  اینکه هروز یا یک روز در میون تکنیک جدید یاد بگیری خیلی خوبه ولی در کنار این یادگیری همراه با مربی نیاز به تکرار و تمرین بیشتری هست
  خداوند توفیق روز افزون به شما بده آقای منازاده

 4. زهرا احمدی میگوید:

  سلام.
  من تو اولین دوره ارتش تک نفره شرکت کردم.
  خیلی از ماها تو یه بن بست گیج کننده ای گیر کردیم. نمیدونیم چرا به جایی نمیرسیم؟
  چرا میترسیم کاری کنیم؟ و چراهای دیگه..
  همه اینها ریشه در مشکل اعتماد به نفسمونه.
  تو این دوره استاد منازاده لطف کردند مطالب رو ارائه کردند و با همراه کردن پشتیبان کمک کردند که افراد عملی مطالب رو دنبال کنند.
  پیشنهاد میکنم حتما تو این دوره شرکت کنید. به امتحانش می ارزه.
  زنده و پایدار باشید.

 5. آقابزرگی میگوید:

  باسلام و درود
  ضمن عرض خسته نباشید خدمت شما و پشتیبانان عزیز و محترمتون! عرض کنم له خدمت شما که من این دوره رو برای چالش کشیدن خودم شرکت کردم چون تا به حال از این موارد کلاس یا دوره شرکت نکرده بودم ک باید تا یه تایمی تکلیف رو ارسال کنم. از یک طرف نظم لازمه اون هس و از یک طرف درون من در یک بی نظمی نظم داری، رشد کرده… در تمام مواردی که در این دوره بیان شد، من اون فایلی که جرات و جسارت شروع یک کاری رو گفته بودید و مقابله با ترسی که انسان ها دارند؛ برام بسیار جالب بود و گویا این جسارت رو تزریق می کنه که تو با کله برو تو دل ترس هات..جا داره از ابن تریبون استفاده کنم و از پشتیبانم بسیااااار تشکر کنم که با حوصله حرفای بلندبالای منو رو میخوندن و سوالی بود جواب میدادند. و در اخر هم از شما بابت صرف وقت و انرژی که برای ما گذاشتید بی نهایت سپاسگزارم و از خداوند میخوام در انجام رسالتی که دارید، شما رو یاری و مدد کنه. با تشکر و احترام.

 6. آقابزرگی میگوید:

  باسلام و درود
  ضمن عرض خسته نباشید خدمت شما و پشتیبانان عزیز و محترمتون! عرض کنم له خدمت شما که من این دوره رو برای چالش کشیدن خودم شرکت کردم چون تا به حال از این موارد کلاس یا دوره شرکت نکرده بودم ک باید تا یه تایمی تکلیف رو ارسال کنم. از یک طرف نظم لازمه اون هس و از یک طرف درون من در یک بی نظمی نظم داری، رشد کرده… در تمام مواردی که در این دوره بیان شد، من اون فایلی که جرات و جسارت شروع یک کاری رو گفته بودید و مقابله با ترسی که انسان ها دارند؛ برام بسیار جالب بود و گویا این جسارت رو تزریق می کنه که تو با کله برو تو دل ترس هات..جا داره از ابن تریبون استفاده کنم و از پشتیبانم بسیااااار تشکر کنم که با حوصله حرفای بلندبالای منو رو میخوندن و سوالی بود جواب میدادند. و در اخر هم از شما بابت صرف وقت و انرژی که برای ما گذاشتید بی نهایت سپاسگزارم و از خداوند میخوام در انجام رسالتی که دارید، شما رو یاری و مدد کنه. با تشکر و احترام

 7. سید صادق میگوید:

  دوره لشکر تک نفره مفید وکاربردی به شرط تمرین و پیاده سازی دانش

  باید مطالب رو شخصی سازی و توسعه و پیاده سازی کنید ان شاء الله نتیجه خوبی میگیرید

  صرف گوش دادن توقع نداشته باشید که تحول عظیمی رخ بده بستگی به فعالیت خودتون داره

 8. مریم میگوید:

  سلام و خدا قوت به استاد منازاده و گروه قوی ایشون.
  اول از همه بگم برای شرکت در دوره ارتش تک نفره شک نکنید. چرا ؟ چون کسی که دنبال ارتقا نفس خودش باشه حتی اگر یه نکته کوچیک هم یاد بگیره انقدر خوب میتونه در زندگیش اونو به کاربگیره که موفقیتش تو زندگیش چشم گیر خواهد بود.
  این دوره اصلا حالت انگیزشی نداره و فقط شما رو مثل یه بادکنک باد نمیکنه در واقع همه مطالبش بر اساس علم و پایه فکری شما رو به یک باور درست میرسونه. مثل چی؟ مثلا باور به اینکه از نظر ذهن و عقل من کار نشد نداره و فقط باید پشتکار رو تقویت کنم و از نظر علمی این و ثابت میکنن.به نظرم من همین یه نکته کافی که آدمی ارادش رو تقویت کنه و با اعتماد به نفس بهتری برای خواسته هاش بجنگم.
  پس ای کسانی که هنوز این دوره رو ثبت نام نکردید حتما انجامش بدید و چقدر میتونه عالی باشه دوره چالش ۲۱ روزه بعد از این دوره. شک نکنید من خودم چالش رو قبل از اعتماد به نفس شرکت کردم و واقعا عالی بود.ما خیلی تواناییها داریم پس حیفه که خودمونو دست کم بگیریم. خوبه که خودمونو رشد بدیم و از همه تواناییهامون استفاده کنیم.

 9. محمد صادق جعفری میگوید:

  سلام و خدا قوت خدمت حاج آقا منازاده عزیز و گروه خوبشون
  بنده این دوره رو به همه پیشنهاد میکنم واقعا عالی و کاربردیه البته یه شرط داره ،مطالب و آموزش ها رو تو زندگی تون عملی کنید ☺
  برای بنده این دوره باعث شد توی خیلی از کار هام که ترس از شروع داشتم، ترس هام بریزه و کار های جدید و متفاوتی رو شروع کنم.
  اجرتون با آقا امام حسین علیه السلام

 10. وحیدی میگوید:

  استاد منازاده بزرگوار دوره بسیار عالی بود
  بعضی مطالب برام جدید و خیلی جالب بودن
  بعضی تکراری اما در قالب مشخصی بودن که همین کمک میکرد اونها رو عملی کنیم
  از زحمات ارزشمند شما سپاسگزاریم
  آشنایی با شما یکی از بهترین و موثرترین اتفاقات زندگیم بود

 11. elaheh میگوید:

  سلام و خداقوت. در این دوره به تعریف دقیق تر و کامل تری از اعتماد به نفس رسیدم، به نظرم دوره خوبی بود.

 12. elaheh میگوید:

  سلام و خداقوت. در این دوره به تعریف دقیق تر و کامل تری از اعتماد به نفس رسیدم، دوره خوبی بود.

 13. الهه میگوید:

  در این دوره به تعریف دقیق تر و قابل فهم تری از اعتماد به نفس رسیدم.دوره خوبی بود.

 14. ملکه افشاری میگوید:

  با سلام و آرزوی موفقیت روز افزون .
  در اهمیت این دوره همین بس که اصولا هر صعود یا سقوطی به عزت نفس و اعتماد به نفس انسان بستگی دارد .
  لذا از تلاش ارزشمند شما برای برگزاری این دوره کمال تشکر را داریم .،
  پیشنهاد اینکه ۱_در صورتی که سرفصل ده جلسه درجلسه اول ارائه بشه ،،، موثرتر هست ۲_ در هر جلسه علاوه بر توضیح شفاهی حداقل یک تصویر ،، جدول یا کلیپ ارسال شود ۳_یک پرسشنامه سنجش اعتماد به نفس در شروع کار به اعضا ارایه شود ۴_ فایل های صوتی از قبل کامل آماده باشند تا زمان ارسال آنها منظم تر و قابل پیش بینی باشه ۵_ برای شرکت کنندگان رده سنی در نظر بگیرید ، محتوا ی گروههای نوجوانان متفاوت و متناسب با نیاز آنها باشد .
  سربلند باشید

 15. مهدیه حاجی قاسمی میگوید:

  باسلام
  من در این‌دوره شرکت کردم‌و واقعا راضی بودم، نکات و تکنیک هایی که در این دوره گفته شده واقعا لازمه ی هر انسانی هست و باید این نکات رو یادداشت کنیم و مرور کنیم تا به انجام ان ها عادت کنیم.
  من فهمیدم با یک‌سری تغییر در باور هام می توانم بخش زیادی از اعتماد بنفسم را تضمین کنم .
  ممنونم از استاد منازاده بزرگوار که این فرصت را در اختیار ما قرار دادند تا استفاده بکنیم .

 16. ایمان میگوید:

  باسلام
  مفهوم این دوره و بخصوص مسیر عصبی و نقش مهارت آموزی و … خیلی برام موثر بود …
  امیدوارم برکت این دوره در زندگی هامون باقی بمونه و استفاده بشه 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *