توجه داشته باشید. پر کردن این فرم به معنای پذیرفته شدن جلسه مشاوره نیست و فقط به معنی بررسی است.

در صورت تایید با شما تماس گرفته خواهد شد.

چه خدماتی از جلسه مشاوره بر می آید:

جلسه مشاوره توسط مهدی منازاده صورت می گیرد که بسته به شرایط شما، در یک جلسه یا بیشتر برگزار می شود.

در جلسه مشاوره می تواند خدمات زیر انجام شود:

۱٫ کلاس خصوصی:

اگر به دلیل شرایط اجتماعی و یا محدودیت زمان نمیتوانید در دوره های عمومی ما شرکت کنید، می توانید آموزش های ضروری را به صورت اختصاصی و در زمانی کوتاه تر ببینید.

۲٫ آنالیز

اگر بخواهید یک آنالیز و تحلیل کامل از خود دریافت کنید و بدانید که نقاط قوت و ضعف شما در چیست و چگونه می توانید آن را بهبود ببخشید، بهترین گزینه آنالیز شما خواهد بود.

۳٫ مشورت شرایط خاص

گاهی اوقات یک جلسه خاص برای متقاعد کردن فرد خاصی در پیش رو دارید! یا میخواهید از تز دکتری خود دفاع کنید. در این صورت جلسه مشاوره یک فرصت عالیست برای مشورت کردن! تا بهترین عملکرد را داشته باشید.

۴٫ رفع مشکلات مهارتی

گاهی مطالبی را شنیده اید و آن را راه نجات خود از بعضی مشکلات می دانید. اما نمی دانید چگونه باید در زندگی خود پیاده سازی کنید. ما د رکمترین زمان ممکن و ساده ترین روش به شما خواهیم گفت که چطور این مشکل را پشت سر بگذارید.

۵٫ پرسش و پاسخ

گاهی اوقات شما سوال هایی در حیطه ارتباطات، متقاعد سازی، مذاکره و … دارید و تمایلی ندارید برای یافتن آن ها وقت زیادی صرف کنید و منابع بسیاری را زیر و رو کنید. خب مطمئن باشید جلسه مشاوره گزینه بسیار مناسبی است.

طول جلسه چقدر است؟

تجربه نشان داده که بهترین زمان برای جلسه مشاوره ۵۵ دقیقه است و با روش نوینی که برای بخش بندی جلسه در نظر گرفتیم مطالب ضروری بدون هیچ کم و کاستی ارائه خواهد شد.

جلسه مشاوره کجا برگزار می شود؟

به صورت پیش فرض، جلسه مشاوره در دفتر مجموعه در شهر قم برگزار می شود. اما بسته به شرایط، می توانید یکی از موارد زیر را انتخاب نمایید:

  1. جلسات مشاوره می تواند بصورت غیر حضوری و از طریق تماس تلفنی یا تماس ویدیویی انجام شود.
  2. برای جلسات مشاوره ای که در محل مورد نظر شما برگزار می شود، هزینه ایاب و ذهاب به مبلغ مشاوره اضافه می شود.
  3. امکان برگزاری جلسات مشاوره در مکان مورد نظر دوستان ساکن شهرستان های خارج از تهران نیز بسته به بررسی شرایط وجود دارد.

دستور العمل اجرایی

نگران این نباشید که چگونه جلسه را جمع بندی کنید، در پایان جلسه، شما یک دستورالعمل اجرایی کاملا اختصاصی و کاربردی دریافت می کنید و دقیققا می دانید که پس از جلسه چ هکاری باید انجام دهید!

فایل صوتی جلسه

فایل صوتی جلسه به ایمیل یا تلگرام شخصی تان ( طبق میل خودتان) ارسال می ود. کیفیت صوت ضبط شده بالا بوده و شما می توانید به آن در اتومبیل، موبایل، کامپیوتر و … گوش کنید.

دریافت راهنما جلسه مشاوره

شما بلا فاصله بعد از نهایی شدن جلسه، به یک دستورالعمل  PDF اختصاصی دریافت خواهید کرد که به شما کمک می کند تا با مطالعه این جزوه مختصر، بیشترین بازدهی در جلسه را داشته باشید.

چرا جلسه مشاوره؟

جلسه مشاوره، شرایطی را برای شما فراهم می کند تا از فرصت های جاری برای متقاعد ساختن دیگران بر ایده های خود به بهترین نحو ممکن استفاده کنید و اجازه ندهید فرصت های شما از بین بروند.

در حقیقت شما در یک جلسه، یک کپسول فشرده و بسیار قدرتمند برای رشد مهارت های متقاعد سازی دریافت می کندی و از روش های،  پر هزینه، تجربی و سنتی برای بهبود این مهارت خود بهره نخواهید برد…

برای هر کاری نیاز به کسب تجربه نیست!

این جلسه چه بخش هایی دارد؟

  • بیان مسأله
  • ارائه راهکارها
  • جمع بندی
  • ارائه دستورالعمل اجرایی گام به گام
  • پرسش و پاسخ

از این که شما به خدمات اختصاصی ما علاقه مند هستید بسیار متشکریم و به شما تبریک می گوییم. در ادامه توضیحاتی در مورد جلسه مشاوره به شما ارائه خواهیم کرد.

روند درخواست جلسه چطور است؟

۱/ تکمیل فرم مشاوره (دانلود فرم از این قسمت)

۲/ ارسال آن به ایمیل INFO@MENAZADE.COM (عنوان ایمیل حتما درخواست جلسه مشاوره باشد)

۳/ بررسی درخواست توسط مجموعه و در صورت موافقت تماس از طریق ایمیل و تلفن با شما.

۴/ واریز هزینه جلسه  (مبلغ دقیق پس از بررسی فرم ارائه خواهد شد. مبلغ پایه ۲۴۰ هزار تومان برای هر جلسه )

۵/ نهایی کردن تاریخ و ساعت جلسه با مشاور مجموعه متقاعد سازی

۶/ استفاده از جلسه مشاوره…