دوره‌ای که تجربۀ ۳ سال مطالعات منه!

داستان این دوره چیه؟

حقیقتا جای سوال هم دارد که در این دور و زمانه‌ای که ساده‌ترین آموزش‌ها هم پولی است، قضیۀ یک دورۀ رایگان چی میتونه باشه؟از اردیبهشت ۹۶ مسیر زندگی ام را عوض کردم. از یک طلبه ای که صرفا میرود سر کلاس و برمیگردد خانه و شروع میکند به مطالعه دروس، دیگه تبدیل شده بودم به یک فردی که آخرین آثار تالیفی روز دنیا رو دنبال میکردم برای پیدا کردن سر نخ هایی برای اثر گذاری بر دیگران.بعد از کلی مطالعه آخرین آثار در مورد ارتباطات، پاییز ۹۷ با یکی از اساتید فعال آموزش در تهران آشنا شدم که ایشون به من گفت بیشتر از مطالعه، خوب نگاه کن!خوب نگاه کردم…دیدم در جامعۀ ایرانی (مثل تمام نقاط دیگر جهان) مشکل ارتباطات بسیار برجسته است…لذا تمرکزم رو بردم بر بهبود ارتباطات تا جایی که در تابستان ۹۸ یک دوره ۷ جلسه ای با موضوع ارتباطات و تمرکز بر بهبود مهارت ارتباطی برگزار کردیم که خدا رو شکر نتیجه قابل توجهی گرفتیم.

بعد از مطالعه و مشاهده دقیق:

به یک نتیجه رسیدم…این که میشود با بهبود سه حیطه ارتباطی، احساس رضایت از زندگی ارتقا پیدا میکند:

  1.  نحوۀ شروع ارتباطتمام چیزهایی که به شروعی بهتر کمک میکند. بعضی افراد اصلا بلد نیستند یک ارتباط را شروع کنند و بعضی دیگر این کار را خیلی غیرحرفه‌ای انجام میدهند.
  2. نگهداری ارتباطمشکل بعدی افراد این است که نمیتوانند ارتباطات خودشون رو حفظ کنند. بعد از مدتی میبینیم که دو دوست صمیمی از هم جدا شده اند و گاهی هم با هم دشمن شده اند. (خود من هم بعد از بیست سالگی همچین تجربه ای را داشته‌ام)
  3. استفاده از ارتباطاتما انسان‌ها، موجوداتی اجتماعی هستیم که از یک دیگر کمک میگیریم برای رشد. لذا باید بلد باشیم چگونه از یکدیگر کمک بگیریم. به قطع یقین میتوانم بگویم از پتانسیل های ارتباطی خود حداقل استفاده را میبریم و این فاجعه است!
ارتباط موثر

مشخصات دوره مبانی ارتباط موثر

نام دوره: مبانی ارتباط موثرمدرس: مهدی منازادهتعداد فایل آموزشی: ۶ عددفرمت: تصویری Mp4 و صوتی Mp3قابل اجرا در: کامپیوتر، لپتاپ، گوشی های هوشمند و پخش کننده های اتومبیلحجم: ۶۰۰ مگابایت

ویدیوی معرفی دوره مبانی ارتباط موثر

توضیحات مهدی منازاده در مورد دورۀ مبانی ارتباط مؤثر

سرفصل های دوره مبانی ارتباط موثر

نحوۀ شروع ارتباط

تا نتوانیم ارتباطات خوبی ایجاد کنیم، جایی برای صحبت از کیفیت ارتباط نمیماند.اولین موضوعی که در مورد آن صحبت میکنیم، یکی از مهمترین اصول ایجاد ارتباط یعنی اثر ۳۰ ثانیه‌ی اولیه است.

نگهداری ارتباط

درمانده ترین مردم در کلام امیرالمومنین علیه السلام، فردی است که نتواند دوستی هایش را نگه دارد.این سرفصل موضوعات مهمی را در بر میگیرد که ما در این جا به یکی از مهمترین آن ها یعنی توجه به دیگران پرداخته ایم. قطعا بعد از دیدن این درس، بین دوستان خودتون دوست داشتنی تر خواهید شد.

استفاده از ارتباط

برای استفاده بهتر از ارتباط لازم است نکات دقیقی در مورد متقاعد سازی، شبکه سازی و نحوه درخواست کردن بدانیم.در سومین فایل آموزشی این دوره، در مورد درخواست کردن توضیحاتی ارائه خواهیم کرد.

ثبت نام در دورۀ مبانی ارتباط مؤثر

میتوانید سوالاتتان را با پشتیبانی ما در میان بگذارید:   ۰۹۳۵۱۶۵۲۸۵۲

مدرس دوره مبانی ارتباط موثر

  • مهدی منازاده مدرس مهارت‌های بهبود فردی و ارتباطی
  • دارای گواهینامۀ واقعیت درمانی از موسسه ویلیام گلاسر
  • نویسندۀ کتاب به زبان خوش با مقدمه ای از پیتر اکونومی
  • نویسندۀ بیش از ۶۰ مقاله آموزشی در وبسایت Menazade.com
  • طراح و مبدع دورۀ آموزشی ارتباط طلایی
مهدی منازاده

بعد از ثبت نام در دوره مبانی ارتباط موثر چه اتفاقی می افتد؟

بلافاصله بعد از ثبت نام رایگان در دوره مبانی ارتباط طلایی، به صفحۀ مقدمه هدایت می شوید، فایل مقدمه رو ببینید و منتظر باشید بعد از ۱۵ دقیقه اولین فایل برای شما ایمیل خواهد شد. بعد از آن به به ترتیب با فاصلۀ یک روز درس های بعد به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

فرم ثبت نام در دوره مبانی ارتباط موثر