خرید محصول آموزشی

خرید محصول آموزشی | برای خرید یک محصول آموزشی چه مواردی مهم است؟

کشور ما بعنوان یکی از کشورهایی که در مسیر توسعه قرار دارند، بستر بسیار مناسبی برای افرادی است که به دیگران آموزش میدهند. همانطور که شما هم شاهد هستید، سایت های آموزشی بسیاری وجود دارند که به آموزش دادن دیگران می پردازند. از آموزش در حیطه های بسیار تخصصی مانند برنامه نویسی گرفته تا آموزش در مباحث موفقیت که شامل همه افراد می شوند. نکته ای که بسیار اهمیت دارد، فروش بسته های آموزشی است که امروزه در وبسایت های ایرانی زبان بسیار زیاد دیده می شود. در این مقاله قصد دارم درباره چند مؤلفه در مورد خرید محصول آموزشی بیان کنم. پس همراه من باشید.

خرید محصول آموزشی

منظور از محصول آموزشی هر کالا یا خدماتی است که شما برای یاد گرفتن، در ازای آن هزینه می پردازید.حال این محصول می تواند یک کتاب باشد، یا یک سی دی آموزشی و یا درخواست یک ساعت مشاوره از طریق فضای مجازی.خوشبختانه فضای غالب بر کشور به سمتی حرکت می کند که افراد حاضر شده اند برای ارتقای زندگی خود، هزینه بپردازند و خرید محصول آموزشی داشته باشند.البته امیدوارم اشتباه برداشت نکنید. منظورم از هزینه، صرفا پول دادن نیست! هزینه شامل پول، انرژی و زمان می شود. 

از چه کسانی خرید محصول آموزشی داشته باشیم؟

یکی از سوالاتی که دوستان به وفور از بنده می پرسند این است که به نظر شما از چه کسانی خرید محصول آموزشی داشته باشیم.به نظر من این سوال دقیق نیست!از آن جایی که هر چیزی در این دنیا، نکته ای درون خودش دارد و ما می توانیم آن نکته را در زندگی پیاده کنیم؛ پس می توان آموزش را از هر شخصی دریافت کرد.

نکته قابل توجه این است که با مدل آموزش دادن کدام آموزش دهنده راحت هستیم؟

برای متوجه شدن این نکته، معمولا در سایت های آموزشی، مدرس ها فایل های صوتی و تصویری رایگان بسیاری از خودشان در دسترس قرار داده اند. 

محصول آموزشی در چه قالب هایی ارائه می شود؟

قالب های مختلفی وجود دارد که بعد از خرید محصول آموزشی می توانید آن را دریافت کنید.این قالب ها را در دو گروه مجازی و حقیقی بیان می کنم.

خرید محصول آموزشی حقیقی

محصولات حقیقی عبارت اند از :

 1. خرید کتاب چاپی
 2. خرید بلیت سمینار و کارگاه حضوری
 3. دریافت زمان مشاوره حضوری
 4.  و …

  

خرید محصول آموزشی مجازی:

 1. کتاب الکترونیکی
 2. محصول صوتی
 3. آموزش های تصویری
 4. خرید وبینار (کلاس های مجازی)
 5. خرید دوره های مجازی
 6. مشاوره غیری حضوری (تلفنی یا از طریق اسکایپ)
 7. خرید جزوه های آموزشی ( پشت کنکوری ها میدونن چی میگم)
 8. عضویت در وبسایت های آموزشی
 9. عضویت در خبرنامه ها

 خیلی از گزینه هایی که در قسمت خرید محصول آموزشی مجازی گفته شد، میتوانند این قابلیت را داشته باشند که بصورت دانلودی یا یا پیک دریافت کنید ( مثلا یک محصول الکترونیکی) 

چقدر باید برای خرید محصول آموزشی هزینه کنیم؟

فایل های آموزشی بسیار زیادی در فضای اینترنتی وجود دارد که بسیاری از آن ها بصورت رایگان ارائه می شود. سایت های آپارات در سطح داخلی و یوتیوب در سطح بین الملل از جامع ترین سایت های حاوی آموزش هستند.اما در این جا بحثمان از خرید محصول آموزشی است.معمولا در زمان خرید باید به ازای کالا یا خدماتی که دریافت میکنیم، هزینه ای پرداخت کنیم.کالا های آموزشی در فضای اینترنت از هزار تومان قیمت دارند تا ۲۰ میلیون تومان ( این عدد هایی است که خودم دیده ام و شاید بیشتر از این هم وجود داشته باشد.)باید ببنیم چه چیزی نیاز داریم و با توجه به نیازمان و آیا آن آموزش نسبت به شرایط ما می ارزد یا خیر؟من به شخصه، اگر آموزه ای را نیاز داشته باشم، نگاهی به عدد نمی کنم و خرید را انجام میدهم.پس اگر میبینید که یک آموزش می تواند زندگی شما را تغییر دهد، وسواس به خرج ندهید و روی دکمه خرید کلیک کنید! چرا که لحظه حظه زندگی ما آن قدر اهمیت دارد که با هیچ پولی قابل مقایسه نباشد.

ضمانت بازگشت وجه

مباحث امنیتی خرید از اینترنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *